Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Thumbs down Probleme cu confirmarile prin e-mail

    ce se poate face daca nu iti ajunge mesajele de confirmare in e-mail ? conturile sunt pe yahoo
    daca vreau sa schimb o parola sau ceva nu merge ,nu ajunge pe mail,vreu sugestie ?
    Last edited by EspanaSA; 07-27-2009 at 01:43 AM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Eu chiar n-am avut probleme de genul asta ...daca acele conturi de yahoo sint facute de multa vreme ,verifica-le inainte de a face inregistrarea unui cont de joc...eu am avut neplacuta surpriza de a constata ca au disparut pur si simplu .

  3. #3
    Guest

    Default

    verifica Bulk,sau Spam ... sau mai sterge din mesajele vechi... pe yahoo nici eu n-am avut treaba...

  4. #4
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    la mine exact invers,pe hotmail nu am nici un fel de probleme ,insa pe yahoo da mesaje vechi nu am ,la spam doar stiu sa caut dar nu sunt nicaieri ,alta solutie ?

    ps:nu cred

  5. #5
    Guest

    Default

    ba da... mai dai odata click pe trimite relatie de incredere sau ce vrei tu sa faci si continua sa speri , ca poate,poate apare

  6. #6
    Guest

    Default

    Eu am patit cand sa fac un iepure tot ceva de genul asta am scris emailul corect dar nu primeam niciun mail ... intr-un final am vorbit cu drogbarth si cand s-a uitat la acel cont era trecut [email protected] dar tin minte ca am scris corect emailul ... anyway.. cand creezi un cont nou se incarca foarte greu pagina ... Ciudat cu crimsu asta
    Last edited by GoDyBelrayRonSoN; 08-09-2009 at 01:23 AM.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    deci se poate rezolva problema sau sa "fac ceva "in el cont/email

  8. #8
    Guest

    Default

    dai in judecata pe aia de la care ti`ai facut mailu ) poate te vedem la televizor )

  9. #9
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    ok mersy,inchideti topicu asta

  10. #10
    Guest

    Default

    este o eroare... acum daca incerci sa faci cont ,vad ca nu merge.. sau cel putin dureaza mega mult, n-am avut rabdare ..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •