Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Ban za co??

  1. #1
    Guest

    Default Ban za co??

    Dziś chciałem się zalogować i zalogowałem się pomyślnie a tu nagle auto wylogowanie wiec zalogowałem się jeszcze raz i zdziwieniem moim było to że mam bana nawet nie wiem za co dostałem ??
    Treść:
    Twoje konto zostało zablokowane do 2009-08-15 18:50:11 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Suspected bot, case reported to abuse crew to investigate.
    Admin: Bot Hunter


    Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji bo nie rozumiem tego za co dostałem bana ??

    Mój nick w grze alucard1

  2. #2

    Default

    Pewnie grasz na bocie :/

  3. #3
    Guest

    Default

    i tu sie wlasnie myslisz czytalem to forum i bylo troszke przypadkow ze dostalo sie bana za nic

  4. #4
    Guest

    Default

    zajrzy Fasol to Ci sprawdzi konto, jesli chcesz zeby Twoja sprawa szybciej sie potoczylo napisz do supportu.

  5. #5
    Guest

    Default

    Ok konto juz zostalo odblokowane napisalem do supportu ale teraz mam kolejny problem i nie wiem jak go rozwiac a nie chcialem zakladac kolejnego postu wiec pisze w tym a wiec problem polega na tym, ze gdy chce wykonac jakis rabunek to musze wpisac kod ok wpisuje i daje zrob to! nic sie wtedy nie dzieje energia nie spada ani kasy nie przybywa poprostu nic sie nie dzieje ale jak przejde w inna zakladke typu napad,skwer,profil to wtedy mi pokazuje ze wykonalem ten rabunek i ile kasy dostalem i reszte to jest jeden problem ale jest i kolejny bardzo podobny tylko ze chodzi mianowicie o kluby chce wejsc do wlasnego klubu i nic nie wchodzi do niego tak samo jak do pozostalych ale jak klikne kilka razy na zakladke klub to za ktorys tam razem wejde i nie wiem czy sa jeszcze jakies problemy bo jak narazie nie znalazlem innych (narazie) i tu kieruje moje pytanie jak rozwiazac ten problem musze do kogos napisac ew. jakis moderator gry moze to zobaczyc prosze o jakies rady, pomoc co z tym zrobic.


    Pozdrawiam Alu.

  6. #6
    Guest

    Default

    ok juz wiem czemu mi dsie tak dzialo wtyczka od skype do firefoxa tam mi dzialala ze nie moglem grac :/ teraz odinstalowalem ja i jest git

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •