Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43

Quote Originally Posted by PirateStroke View Post
    ie 8 kullanıyosan,dosya sekmesini tıkla yukarıdaki ie bölümünden yeni oturumu tıkla böle açabilirsin farklı pencerelerden farklı hesap (alt+f+i enter) yaparakta açabilirsin,cookiesler farklı farklı kaydoluyo böle,firefox kullanıyosan 3.0.11 yükle cookie swap eklentisini yükle farklı hesaplara yine girebilirsin yeni pencereden profilleri değiştirerek sağ alt taraftan...
    Çok Saol kardeşim

Quote Originally Posted by quatzz View Post
    Çok Saol kardeşim
    önemli değil

ie 8 kullanıyosan,dosya sekmesini tıkla yukarıdaki ie bölümünden yeni oturumu tıkla böle açabilirsin farklı pencerelerden farklı hesap (alt+f+i enter) yaparakta açabilirsin,cookiesler farklı farklı kaydoluyo böle,firefox kullanıyosan 3.0.11 yükle cookie swap eklentisini yükle farklı hesaplara yine girebilirsin yeni pencereden profilleri değiştirerek sağ alt taraftan...
    Kardeşim Çok sağol bu bilgiyi paylaştığın için Ben Google Chrome'den de girebilir miyim sekme yoluyla crimse.

Ya bir de kardeşim senin dediğin versiyonu indirdim sekme bölümünü göremedim.Dediğin versiyonda sekme bölümü yok galiba :S

Guest

moziLLa hiLesi bende çaLışıyor ama nasıL yaptığımı hatırLamıyorum moziLLa açıLırken küçük pencere açıLıyor oradan kaç cLon açmak istiyorsan okadar hesap açıyorsun onLardan giriyordum adam kodları felan unuttum

Yeni sekme açmak için ctrl+T'ye basınca açılıyor yaptım bile

Guest

ben sekmeden bahsetmiyorum

ie 8 kullanıyosan,dosya sekmesini tıkla yukarıdaki ie bölümünden yeni oturumu tıkla böle açabilirsin farklı pencerelerden farklı hesap yaparakta açabilirsin,cookiesler farklı farklı kaydoluyo böle,firefox kullanıyosan 3.0.11 yükle cookie swap eklentisini yükle farklı hesaplara yine girebilirsin yeni pencereden profilleri değiştirerek sağ alt taraftan...

cookie swapı nası yüklicem

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3255 cookie swapı yüklemen için mozillanın 3.0 versiyonunu yüklemen lazım

yükledim ama çalışır demi deneyen varmı