Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Red face Thecrims'te photoshop yapmak için uygun bir program war mı?

Yeri değil ama çok ihtiyacım var.Belirttiğim gibi photoshop yapmak istiyorum.Adobe photoshop cs2 programını indiriyorum ama licance key falan istiyor.Kapatmak zorunda kalıyorum.Deneme sürümünü açıyorum onda da hiç birşey yok.Bana önereceğiniz güzel bir photoshop programı varsa acilden İlgili kişilerden cevaplarınızı bekliyorum lütfenn.

Guest

Quote Originally Posted by 7mseni1kere View Post
    Yeri değil ama çok ihtiyacım var.Belirttiğim gibi photoshop yapmak istiyorum.Adobe photoshop cs2 programını indiriyorum ama licance key falan istiyor.Kapatmak zorunda kalıyorum.Deneme sürümünü açıyorum onda da hiç birşey yok.Bana önereceğiniz güzel bir photoshop programı varsa acilden İlgili kişilerden cevaplarınızı bekliyorum lütfenn.
    Banner yapmayımı kast ediyorsun?

Guest

pc özelliklerin güzelse cs4 tavsiye ederim

Guest

licence key maker mevcut istersen upload edebilirim yada ekle ordan atayım cs2 key maker cs4 cracker var

Guest

eger kullanabilirim diosan photoshop cs4 kolay bisi istiyorum diosanda Macromedia FireWorks Kullanabilirsin herturlu isini qorur bu programlar

İlkte macromedia Fireworks'a bi bakıyım Yardımlarınız İçin Teşekkürler

Quote Originally Posted by DreamTeamFamily View Post
    licence key maker mevcut istersen upload edebilirim yada ekle ordan atayım cs2 key maker cs4 cracker var
    Key maker cracker falan hiç kullanmadığım için bilmiyorum nasıl bişey olduğunu Denemekte fayda war ama licance key nerden bulabilirim?

Quote Originally Posted by BadSkull View Post
    eger kullanabilirim diosan photoshop cs4 kolay bisi istiyorum diosanda Macromedia FireWorks Kullanabilirsin herturlu isini qorur bu programlar
    Daha yeni başlayacağım için zor olanları kullanamam

Ya benim bir de sorunum var.Şimdilik ben Picasa'yı kullanıyorum.Rötüş falan yapıyorum.Yazılar ekliuyorum.Resmimi upluad ederken rötüş ve yazılar gözükmüyor.