Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Guest

Default Yeni soygun ve hesaplama

Yeni soygunlar geldiği için hesapta değişti yeni calculator varmı bildiğiniz?

Quote Originally Posted by krajam View Post
    Ya kardeşim 1 tanesi 55 zorluk istiyor zaten 55 zorluktaki soygunu hesaplayamıyosan kendin oynama bu oyunu istiyosan anlatıyım

İlkte beyzbol sopası al 3 kere yaşlı bayan yap 150 doların olcak zırhlardan kendine 1 tane bez al Bezi aldıktan sonra sütünü iç D şaka şaka bezi aldıktan sonra araba hırsızlığı soyabilirsin.Statların 20 olunca taksiye başla statların 35 olunca para birikçek.1.350 doların olunca glock al kart sahteciliği yap 2 kere.Sonra ev soy 3 kere.Sonra pizzacı soy 2 kere.Sonra benzin istasyonu soy 2 kere.Artık dövizlik oldun bütün hesaplarını döviz yaptır.210,000 doların olunca makinalı tüfek al.Sonra parlak zırh al.Böyle devam et istersen oku burayı istersen okuma.Denenmiştir.%100 yaparsan olcak

Guest

Unhappy Plsss!!!

Kardeş ben bu oyunu epeydir oynuyorum ama soygun yaparken doğrulama yapıyoruz hani "Ab,az" gibi onları yazmaktan bu oyun sıkıcı olmaya başladı.... yardım bi çözümü varmı acaba...

Guest

TheCrims MMORPG game Fansite & Calculator günceLLendi buradan girip hesapLayabiLirsin ..

Guest

kardeş benim sorunumada birşey bulamazmısın.ellerim ağrıyor artık

Guest

Alican başka yolu yok.

Quote Originally Posted by AlicanC View Post
    kardeş benim sorunumada birşey bulamazmısın.ellerim ağrıyor artık
    Elini sıcak suda yıka xD veya banyo yap

Guest

Quote Originally Posted by krajam View Post
    Zaten hesaplama için zararları yazıyorsun zrarlar değişti biraz okadar yanı yenı br site yok bunada hiç hiç gerek yok.

Guest

Quote Originally Posted by AlicanC View Post
    Kardeş ben bu oyunu epeydir oynuyorum ama soygun yaparken doğrulama yapıyoruz hani "Ab,az" gibi onları yazmaktan bu oyun sıkıcı olmaya başladı.... yardım bi çözümü varmı acaba...
    O kodlar oyunda bot kullanımını hile kullanımını engelliyor yanı o kodlar ve sorular olmazsa oyunda herkes hile kullanır.

Guest

iyide bu eskıdende var gıbıydı böle sık degıldı ama genede cıkıyordu smdı cok sıklasmı resmen sureklı cıkıo