Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Browser Sorunu

Guest

Default Browser Sorunu

TheCrims sayfasına girerken Explorer ve Mozilla Firefoxda hep site temasız açıLıyor tek yazıLar ver resimLer kaLıyor bunu nasıL düzeLtebiLirim ?

Last edited by R3speCT4EweR; 09-02-2009 at 01:34 PM.

Bu bi kere bana da olmuştu herhalde şöyle yapmıştım.İnternet explorer sağ tıkla özellikler

Aşağıda renkler war ona tıkla Windows renklerini kullan seçeneğini işaretle İnş. olur olmadı Mozillayı sil tekrar yükle

Guest

nie böyLe oLdu anLamıyorum hemde crims sayfasını açıorum ağırLaşıo dediğinide yaptım hayLa aynı dier sayfaLar gayet güzeL açıyor virüs taraması - trojan taraması herşeyi yaptım hayLa böyLe

Guest

Quote Originally Posted by R3speCT4EweR View Post
    TheCrims sayfasına girerken Explorer ve Mozilla Firefoxda hep site temasız açıLıyor tek yazıLar ver resimLer kaLıyor bunu nasıL düzeLtebiLirim ?
    Sanırım oyunla ilgili sorunlar var bugun serverlerle ilgili bütün ülkelerde bu var bazı ülkeler hiç giremıyor oyuna yarına kadar düzelmezse ben rapor ederim.

Guest

düzeLmedi rapor pLs hiç oyuna giremiyorum ağırLaşıyor cLonLarı kasacam kasamıyorum :S

Guest

Quote Originally Posted by R3speCT4EweR View Post
    düzeLmedi rapor pLs hiç oyuna giremiyorum ağırLaşıyor cLonLarı kasacam kasamıyorum :S
    Hala giremiyormusun? Herkez girebiliyor senın bilgisayarından kaynaklanan bi sorun olması lazım dün gece serverler yavastı ama bugun serverler düzgün sen giremiyorsun senın bilgisayarından kaynaklanan bir sorun bu.