Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: browser

Guest

Default browser

bir kaç hesap açamıyorum hem mozillada hem ie8 de ilk hesaba giriyom sorakine girdiğimde hep önceki hesap açılıyo neden kaynaklanıyo bu saçmalık hayret bişey ya.9-10 hesap açmak adeta işkence

Guest

o olay bendede var

Guest

Quote Originally Posted by Kursun4ever View Post
    bir kaç hesap açamıyorum hem mozillada hem ie8 de ilk hesaba giriyom sorakine girdiğimde hep önceki hesap açılıyo neden kaynaklanıyo bu saçmalık hayret bişey ya.9-10 hesap açmak adeta işkence
    Onun nedenını bilmiyorum ama IE 6 kullanmanı tavsiye ederim

Guest

sp3 kullandın mı eşşek gibi ie8 kullanıcaksın adamlar içine entegre etmişler kaldırman imkansız. bütün oyuncuları ie6 ya mı çevirtçen böle saçmalık olamaz ilet admine kime iletiyosan ilet düzeltsinler aq

Guest

sp3 kullandın mı eşşek gibi ie8 kullanıcaksın adamlar içine entegre etmişler kaldırman imkansız. bütün oyuncuları ie6 ya mı çevirtçen böle saçmalık olamaz ilet admine kime iletiyosan ilet düzeltsinler aq
    oyunla ilgili birşey yok ozaman ie8 den anlayan birini bekle sana yardım etsın

Guest

IE7 ve IE8 Çok Lanet Browser lardır.. Kursununda Dediğin Gibi Sp3 Kurulduğunda IE7 veya IE8 Virüs Gibi Kuruluyor Zaten PC ye :ç Bende Kastığımız Sezonda Çok Çektim, Sonunda Sp2 Yükledim Ama İmkanı Olan Var Olmayan Var.. Mozilla Tercihimdir Tabi Ama, IE7 ve 8 inde Çaresinin Bulunması Gerekir..

Bende İE'de hiçbir sorun yok tam tersi bana mozilla'da oluyor.Birde mozilla takılıp duruyoe.Ama İE SAnki su gibi akıyor.Bende de SP3 war