Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 66
    Guest

Quote Originally Posted by PirateStroke View Post
    2-3 gündür netim yoktu giremedim o yüzden,zeka,kuvvet,tolerans,minimum hasar değerlerini boş bırakınca hata veriyordu ilk versiyonda,"0" değerini yazınca boş bırakmak yerine çalışıyordu,HATA DÜZELTİLDİ,artık istediğiniz alanı boş bırakabilirsiniz.[Version 1.1]
    Yok bendeki hata program hiç açılmıyor =)

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

Yok bendeki hata program hiç açılmıyor =)
    Bilgisayarını bayadır formatlamıyorsun heralde,zamanla birsürü şey yükleye yükleye sistem dosyaları falan zarar görüyor,normal bildiğin zip li exe dosyası çünkü,xp ve vista var evde 2 sindede denedim ikisindede çalıştı,deneyen bütün arkadaşlarım çalıştırdı,format zamanı gelmiş senin pc nin o zmn exe dosyasını çalıştıramıyorsa,c dili falan yokmu dicem pc de o zmn pc diye bi olay olmaz gerçi =)

Guest

Link Hatalı sanırsam =) Error Veriyor Link De =)*

Quote Originally Posted by NoFeaRsTyL3 View Post
    Link Hatalı sanırsam =) Error Veriyor Link De =)*
    Rapidsharede upload etmiştim,linkin indirilme sayısı sınırlıymış,o yüzden silinmiş link sınır dolunca,yeni ve alternatif linkler ekledim,onları kullanarak indirebilirsiniz,haber verdiğin için teşekkürler.

Guest

iyi ama ben denedim 3110 çıktı ama uyuşturucu kralını soyuyorum 3500 güç nası iş bu

Genede teşekkürler.

Guest

Arkadaslar , akildan hesaplamak en guvenli yol.

Guest

@PirateStroke

ben zel4ever şu msn eklermisin bi bu hesap makinası hakkında birşeyler yapıcazda..

[email protected]

Guest

Quote Originally Posted by Emreforever View Post
    Arkadaslar , akildan hesaplamak en guvenli yol.
    Akıldan hesaplamak en tehlikeli yol bende Emre hesap makinesi daha uygun olur yeni oyuncular için

Guest

Quote Originally Posted by alperemre View Post
    iyi ama ben denedim 3110 çıktı ama uyuşturucu kralını soyuyorum 3500 güç nası iş bu

Genede teşekkürler.
    Silahının zararı gelişmişki soyabildin.

Guest

Eline sağlık kardeşim fakat bi tavsiyem var.Bence zırhlar bölümüne check box diilde option box koy daha iyi olur.