Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 66
    Guest

Benim merak ettiğim minumum boşluğunu oyunda nereye bakarak doldurmak ve bu programın amacı ne mesela birine saldıracaksın yazıyosun sendekı statları minumumu ve adama kaç güçle vurabileceğimizi mi gösteriyor gösteriyorsa adamın bize yenileceğini nasıl anlıyoruz teşekkürler indirdim ben çoktan zaten ama kullanamıyorum sezon başlasın kullanırım.

Guest

Quote Originally Posted by HalloweenSchiff View Post
    Benim merak ettiğim minumum boşluğunu oyunda nereye bakarak doldurmak ve bu programın amacı ne mesela birine saldıracaksın yazıyosun sendekı statları minumumu ve adama kaç güçle vurabileceğimizi mi gösteriyor gösteriyorsa adamın bize yenileceğini nasıl anlıyoruz teşekkürler indirdim ben çoktan zaten ama kullanamıyorum sezon başlasın kullanırım.
    Orada yazıyor zaten nereye bakacagın Kuvvet,tolerans,zeka ve silah zararına göre dolduracaksın. O hesap makinesi senin hangi soygunu yapbilecegini gösterir. Saldırı gücü nü gösteren bi hesap makinesi yok ama kuvvet+tolerans/2 senin saldırı gücündür

Guest

onu demiyorum ya minumum yazan yere ne yazacağız silahlara gireceğiz etkin olan sihahın hasar ını mı yazacagız max hasarı mı anlamadım onu onu solermısın

Guest

min. hasarı yazacaksın örn: 750-1000 ölüm makinası diyelim sen burda 750 yazcaksın

Guest

bozuk galiba o program en son baktımda öleydi , size önerebilcem www.thecrimstr.com/hesap , The Crims Calculator | TheCrims Calculadora atualizada 2'side türkçe ama tr kullanmanı öneririm tr sitesi nasıl olsa...

Guest

bi ara uyarılar slovenceydi düzeltildimi

Guest

Quote Originally Posted by HalloweenSchiff View Post
    onu demiyorum ya minumum yazan yere ne yazacağız silahlara gireceğiz etkin olan sihahın hasar ını mı yazacagız max hasarı mı anlamadım onu onu solermısın
    Max hasar senın silahının yapabilecegi maximum hasardır. Minimum hasar iste silahına kastıgın hasardır soygun yaptıkça, saldırı yaptıkca bu hasar yükselir.
    http://forum.thecrims.com/support-tu...-bilgiler.html
    Burayı okumanı tavsiye ederim.

Guest

Quote Originally Posted by veSimRuLLz View Post
    bi ara uyarılar slovenceydi düzeltildimi
    Hangi uyarılar?

Guest

tamam şu ölüm maknsı ndan alnladım en acıklayıcı oydu onu soruyordum saolasn

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Hangi uyarılar?
    ya ben neiic in siteyi vermiştim buna mesela hatalı kod girmiştiniz diye bende sayfası var ama internete upload etmeye üşeniyorum türkçe + bina soygun hapis çete üyesini hesaplıorsun haberler maberler var CrimsTeam-Fansite internete upload ederim