Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik
    Kto napisał, że po naprawie grupowe będą szybciej szły napewno ? O ile wiem to memox napisał, że ma taką nadzieje, a nie, że na 100% będzie szybciej.
    moim zdaniem caly czas skoki powinny isc szybko a nie tylko w nocy i rano jak nie wszyscy moga grac wiec chyba trzeba cos z tym zrobic a nie siedziec bezczynnie...

  2. #12
    Guest

    Default

    tonik ale nie napial tez ze beda chodzic gorzej.dosc ze skoki tak mula ze szok to jescze cale tc muli.Dzis czekalem na wykonanie skoku 28min.specjalnie sprawdzalem.przeciez to jest paranoja

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik
    Kto napisał, że po naprawie grupowe będą szybciej szły napewno ? O ile wiem to memox napisał, że ma taką nadzieje, a nie, że na 100% będzie szybciej.
    Wydaje mi się że memox zajął się naprawą wczoraj rano, po rollbacku chyba jego praca się cofnęła, więc musi zrobić to jeszcze raz. Najpierw musiał zająć się bazą danych TC żeby w ogóle można było grać...

  4. #14
    Guest

    Default

    Ja z tego co slyszalem to na klach brakuje mi polowe stat jeszcze i mm z nomexem ;] wiec chyba ten rollback nie bedzie taki pełny chyba, że jeszcze oddaja

  5. #15

    Default

    do dupy z tymi wolnymi skokami bo zanim mi sie skok wykona to sie konta wylogują a ja niebede ciagle odswiezac ich

  6. #16
    Guest

    Default

    Pogadałem chwilę i już wiem...

    Rabunki będą działały w następnym tygodniu. Nie pytajcie czemu, po prostu tak i koniec. :P

  7. #17
    Guest

    Default

    Buahahahah...smiech na sali!!!!! Tydzien czasu xD llooooooooooooollss

  8. #18

    Default

    dzisiaj moj rekord! skok wykonywał sie - uwaga - 32 minuty
    przeciez to jest paranoja
    jak tak dalej bedzie (chociaz widze, ze KliczeK jakieś pozytywne wiadomosci ma) to Tc straci duzo graczy bo poprostu takie czekanie na wykonanie skoku to strata czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz

  9. #19
    Guest

    Default

    Wiecie jakoś Brazylijczyką te skoki szybciej chodza... od 15 byłem przy kompie patrze nikogo nie ma w top 100 ... godzina 18-19 Całe top 20 w kukłach brazylijskich spoko jak oni to robią cud nad wisłą... tak powiecie zaraz ze sprzedali dragi tiaa pamietam dobrze bo z niedzieli na poniedziałek grałem w nocy i ten sam typek walił ale przez całą noc i osiagnął ten sam wynik co teraz i jakimś dziwnym trafem teraz w ciagu 3h taki wynik zrobił... Na backupie ludzie na kredo przycieli w łowcach głów.. nie którym towar od dila sie zmył ale to rozumiem ale dlaczego nie zwróciło im kasy ?? bo kumpel miał 2 mln morfiny którą kupił przed tym całym burdelem tzn przed 9 dniem Tc i jakoś jej nima i kasy tez ni ma

  10. #20
    Guest

    Default

    memox z zedem trzepią kasę a w nowy sprzęt to juz sie kasy nie inwestuje żeby lepiej tc chodziło :/

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •