Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
  1. #21
    Guest

    Default

    admini zrobili sprawiedliwiemiałem siano w banku wyciągnąłem dorobiłem skokami i pokupowałem men mach na 6 postaciach
    dorobiłem sobie 9 kukiełek miały po 300 -4000 stay i po 10 fabryk
    dały dzień siedzenia
    men mach wcięło szmal przepadł kujkiełki staty po 5 czyli reasumując zostało mi tyle co miałem w 2 dniu
    a oni mi dają 30 biletów ja moę w am oddac te bilety i jeszcze dołożyc w każdej rundzie na koniec zostawało mi średnio po 800 biletów

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tup4c4
    Wiecie jakoś Brazylijczyką te skoki szybciej chodza... od 15 byłem przy kompie patrze nikogo nie ma w top 100 ... godzina 18-19 Całe top 20 w kukłach brazylijskich spoko jak oni to robią cud nad wisłą... tak powiecie zaraz ze sprzedali dragi tiaa pamietam dobrze bo z niedzieli na poniedziałek grałem w nocy i ten sam typek walił ale przez całą noc i osiagnął ten sam wynik co teraz i jakimś dziwnym trafem teraz w ciagu 3h taki wynik zrobił... Na backupie ludzie na kredo przycieli w łowcach głów.. nie którym towar od dila sie zmył ale to rozumiem ale dlaczego nie zwróciło im kasy ?? bo kumpel miał 2 mln morfiny którą kupił przed tym całym burdelem tzn przed 9 dniem Tc i jakoś jej nima i kasy tez ni ma
    Hmm... czemu brazylom chodzi szybciej? bo my możemy grać tylko wieczorem, albo rano. A kiedy u nas jest noc(najlepszy moment na grę) to u nich jest środek dnia, oni nie muszą zarywać nocek żeby sobie pograć na luzie.

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xRafulsoNx
    Hmm... czemu brazylom chodzi szybciej? bo my możemy grać tylko wieczorem, albo rano. A kiedy u nas jest noc(najlepszy moment na grę) to u nich jest środek dnia, oni nie muszą zarywać nocek żeby sobie pograć na luzie.
    OMG porownujesz polskie warunki do brazyliany? Gratuluje poczucia humoru.

    Pozatym moj komentarz do twoich postow w innym temacie.
    Nie wiesz jakie sa realia, nie wiesz jaka kasa idzie na servery i nie wiesz czy jak bedzie nowy server to odrazu magicznie sciagnie nowych graczy ktorzy i tak przybywaja. Jak Ci sie tak bardzo nie podoba tc i jest nastawiony na tryb "anty" to smigaj na feedback i daj pomysly ktore w jakims stopniu moga polepszyc gre a nie tylko narzekasz bo kazdy madry inaczej to potrafi.

    elita elita elita... Jaka elita? Rumunscy graczej graja, brazyliana tez, polscy to jeszcze 13,14 eda (plast),

    Sc0rp0w = [17 01:21] <Sc0rp0w> szukam ekipy na ale
    +
    379. Sc0rp0w
    Morderca
    Respekt: 9208
    Ofiar: 37

    d3vilo nie gra bo ma szkole a jak nie ma szkoly to balanga (przynajmniej tak bylo z 2 edy temu kiedy swakid mu sie pytal o gre)

    Mysle ze w twoim mniemaniu elita polska = saints.
    Chyba nie musze Ci opowiadac jak sie podzielili, jak wiekszosc ma prace, ze niektorych mozna spotkac na travian i sp (alchemik, jd + wiele wiele innych.

    /Edit

    ahh i jeszcze dodam slowa ziom00 - "statow sila ich zmienila".

  4. #24
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Verg0
    OMG porownujesz polskie warunki do brazyliany? Gratuluje poczucia humoru.
    Nie porównuje tu żadnych warunków, tylko mówię że mają lepiej z czasem.
    Quote Originally Posted by Verg0
    Pozatym moj komentarz do twoich postow w innym temacie.
    Nie wiesz jakie sa realia, nie wiesz jaka kasa idzie na servery i nie wiesz czy jak bedzie nowy server to odrazu magicznie sciagnie nowych graczy ktorzy i tak przybywaja. Jak Ci sie tak bardzo nie podoba tc i jest nastawiony na tryb "anty" to smigaj na feedback i daj pomysly ktore w jakims stopniu moga polepszyc gre a nie tylko narzekasz bo kazdy madry inaczej to potrafi.
    Nie wiem jaka kasa idzie na servery, wiem że bardzo duża.
    Poczytaj moje posty, długo się upierałem za pomysłem statystyk ofiar i został on wprowadzony. Nie jestem nastawiony na żaden tryb "anty" TC jest dobre, ale kiedyś było lepsze i chyba sam byś to przyznał

    Quote Originally Posted by Verg0
    elita elita elita... Jaka elita? Rumunscy graczej graja, brazyliana tez, polscy to jeszcze 13,14 eda (plast),

    Sc0rp0w = [17 01:21] <Sc0rp0w> szukam ekipy na ale
    +
    379. Sc0rp0w
    Morderca
    Respekt: 9208
    Ofiar: 37

    d3vilo nie gra bo ma szkole a jak nie ma szkoly to balanga (przynajmniej tak bylo z 2 edy temu kiedy swakid mu sie pytal o gre)

    Mysle ze w twoim mniemaniu elita polska = saints.
    Chyba nie musze Ci opowiadac jak sie podzielili, jak wiekszosc ma prace, ze niektorych mozna spotkac na travian i sp (alchemik, jd + wiele wiele innych.
    Rumuni grają, RA, ale znikł Furror.
    Brazyle grają.
    Gdzie jest FIL?
    Polacy też grają KA zawsze gra. O Saints wiem, sam grałem z nimi w Travian jakieś pół roku temu.
    Ale z widoku znikło mi PGW GP&CA Mohery BzB i IBA (chociaż mieszały się składy BzB IBA i KA)
    O elicie, nie mówie tylko tej, która jest na stronie zwycięzców, a nawet jeśli, to gdzie jest rSk? widziałem go chyba w 16 edycji ostatnio. Andersen? też znikł.
    A ci spoza "zwycięzców"? Gdzie są: Mokolo, olo74, Pless, Omka, Hedzio, Wojass, Awika, Prowokatorka, Misiek3915, Drzewkokiller, Janik17StillAlive, ArcyMag, AlienRZE. Jak dla mnie trochę dobrych graczy znikneło, nieważne kiedy, ale już ich nie ma. Czarnykmh, Tekjow, AMORes nie wiem czy już nie grają, czy mają teraz przerwę.

    I nie czepiaj się mnie więcej że jestem "ANTY" TheCrims. Dla mnie TC poprostu straciło już ten klimat jaki był jeszcze wcale nie tak dawno.

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xRafulsoNx

    Rumuni grają, RA, ale znikł Furror.
    Brazyle grają.
    Gdzie jest FIL?
    Polacy też grają KA zawsze gra. O Saints wiem, sam grałem z nimi w Travian jakieś pół roku temu.
    Ale z widoku znikło mi PGW GP&CA Mohery BzB i IBA (chociaż mieszały się składy BzB IBA i KA)
    O elicie, nie mówie tylko tej, która jest na stronie zwycięzców, a nawet jeśli, to gdzie jest rSk? widziałem go chyba w 16 edycji ostatnio. Andersen? też znikł.
    A ci spoza "zwycięzców"? Gdzie są: Mokolo, olo74, Pless, Omka, Hedzio, Wojass, Awika, Prowokatorka, Misiek3915, Drzewkokiller, Janik17StillAlive, ArcyMag, AlienRZE. Jak dla mnie trochę dobrych graczy znikneło, nieważne kiedy, ale już ich nie ma. Czarnykmh, Tekjow, AMORes nie wiem czy już nie grają, czy mają teraz przerwę.

    I nie czepiaj się mnie więcej że jestem "ANTY" TheCrims. Dla mnie TC poprostu straciło już ten klimat jaki był jeszcze wcale nie tak dawno.
    Furor? Pomagal ostatnio FiL'owi
    FiL? Jakas grecka flaga powiewa w top 1, czy to oni, nie wiem.

    PGW? hah myslalem ze kazdy o tym juz slyszal.. Chora akcja ale nie bede opowiadal o szczegolach.

    GPCA? Pozegnalna eda chyba 13 jak dobrze mi wiadomo, SaintJanek bardzo ich "lubil".

    Mohery? Ktos w wojsku, ktos nagle uciekl, bez szczegolow.

    IBA(Intensywna biala armia)- To byl mix bzb, chyba intensywnej i ka. Jak widzisz Ka gra dalej.

    rSK? Pracuje.
    Andi? Hmm od kiedy nie wpadal na irca wkurzac hoffmana to nie wiem co sie z nim dzieje ale ktos tam mowil ze niesie pomoc dla FiL.
    Pless jakas reaktywacje robil, omka CHYBA pomagala cos tam nizarowi. Tek pocina w cs'a.
    Wiecej nie wiem. Btw znajomy mi nick AlienRZE - pamietna sprawa z GTW.

    Ahh i jeszcze cos, nie czepiam sie tylko wyrazam swoja opinie po kilku twoich postach.

    Pisanie tego posta troche mi zajelo bo najpierw zaczalem pisac potem smialem sie z lejsami ktory ma podobny tok myslenia jak ja,potem sie kapnalem ze przypadkiem chcialem zedytowac twoj post, potem poszly mi baterie od myszki. Co za wysilek ^^

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Verg0
    Quote Originally Posted by xRafulsoNx

    Rumuni grają, RA, ale znikł Furror.
    Brazyle grają.
    Gdzie jest FIL?
    Polacy też grają KA zawsze gra. O Saints wiem, sam grałem z nimi w Travian jakieś pół roku temu.
    Ale z widoku znikło mi PGW GP&CA Mohery BzB i IBA (chociaż mieszały się składy BzB IBA i KA)
    O elicie, nie mówie tylko tej, która jest na stronie zwycięzców, a nawet jeśli, to gdzie jest rSk? widziałem go chyba w 16 edycji ostatnio. Andersen? też znikł.
    A ci spoza "zwycięzców"? Gdzie są: Mokolo, olo74, Pless, Omka, Hedzio, Wojass, Awika, Prowokatorka, Misiek3915, Drzewkokiller, Janik17StillAlive, ArcyMag, AlienRZE. Jak dla mnie trochę dobrych graczy znikneło, nieważne kiedy, ale już ich nie ma. Czarnykmh, Tekjow, AMORes nie wiem czy już nie grają, czy mają teraz przerwę.

    I nie czepiaj się mnie więcej że jestem "ANTY" TheCrims. Dla mnie TC poprostu straciło już ten klimat jaki był jeszcze wcale nie tak dawno.
    Furor? Pomagal ostatnio FiL'owi
    FiL? Jakas grecka flaga powiewa w top 1, czy to oni, nie wiem.

    PGW? hah myslalem ze kazdy o tym juz slyszal.. Chora akcja ale nie bede opowiadal o szczegolach.

    GPCA? Pozegnalna eda chyba 13 jak dobrze mi wiadomo, SaintJanek bardzo ich "lubil".

    Mohery? Ktos w wojsku, ktos nagle uciekl, bez szczegolow.

    IBA(Intensywna biala armia)- To byl mix bzb, chyba intensywnej i ka. Jak widzisz Ka gra dalej.

    rSK? Pracuje.
    Andi? Hmm od kiedy nie wpadal na irca wkurzac hoffmana to nie wiem co sie z nim dzieje ale ktos tam mowil ze niesie pomoc dla FiL.
    Pless jakas reaktywacje robil, omka CHYBA pomagala cos tam nizarowi. Tek pocina w cs'a.
    Wiecej nie wiem. Btw znajomy mi nick AlienRZE - pamietna sprawa z GTW.

    Ahh i jeszcze cos, nie czepiam sie tylko wyrazam swoja opinie po kilku twoich postach.

    >>>Pisanie tego posta troche mi zajelo bo najpierw zaczalem pisac potem smialem sie z lejsami ktory ma podobny tok myslenia jak ja,potem sie kapnalem ze przypadkiem chcialem zedytowac twoj post, potem poszly mi baterie od myszki. Co za wysilek ^^
    O tych głośnych strawach to ja nie słyszałem, bo tak często na TC nie zaglądam ;] No i wypada podziękować za tak dokładne info
    >>>Fakt pisanie tego posta mogło Cię zmęczyć.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •