Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
  1. #31
    Guest

    Default

    Ajde sledna runda 3x poise respekt!

    P.S legijaa ti odgovoriv na prashanjeto vo drugata tema za 40ta runda.

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by DareRulz View Post
    Ajde sledna runda 3x poise respekt!

    P.S legijaa ti odgovoriv na prashanjeto vo drugata tema za 40ta runda.
    Da da vidov Fala .. Sledna runda mejgu prvi 150 najmalce

  3. #33
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default

    Slushaj DareRulzz i BICESH top20!
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  4. #34

    Default :D

    Ako se staam na primer rabit toa .. Sto mi znacat 2 3 i 4 pravilata sto dobivam ako niv gi nema ?

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by legijaa View Post
    Ako se staam na primer rabit toa .. Sto mi znacat 2 3 i 4 pravilata sto dobivam ako niv gi nema ?
    Na primer, sega na tvojot account so vistinska lozinka samo ti mozes da se logirash, i drugite mozat so tvojata vistinska lozinka ali kje bides baniran poradi 2ro pravilo ako te otkrijat. A koga ti e akauntot vo rabbit mode ondak moze i drugite igraci od timot da se logiraat so vistinska lozinka bez da akauntot bide baniran.

    3to pravilo isto. Znaci na tvojot akaunt drugarite treba da se logiraat preku trusted account. A kaj rabbit mode akauntot moze preku vistinski pass.

    4toto pravilo e eden vid na nedostatok kaj rabbit mode akauntite. Od samiot fakt deka site clenovi od timot mozat da se logiraat so vistinska lozinka, shto i da mu se sluci na akauntot, koj i da go istepa, nikoj nema za nishto da odgovara t.e. nikoj nema da bide baniran. Toa znaci i da ti go hakne nekoj userot nema da go baniraat.

    Poz.

  6. #36

    Default

    Dare koa ke stignat kreditite ?

  7. #37
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by legijaa View Post
    Dare koa ke stignat kreditite ?
    koga kje dojde vreme

  8. #38
    Guest

    Default

    Kako da im begam na dr igraci da ne me ubivaat celo vreme -_-...?

  9. #39
    Guest

    Default

    Za pochetok mozhesh da vlagash vo tie recommended nightclubs shto ti se, tamu ima igraci blizu so tvojot respekt. Potoa mozes da si napraish tvoj nightclub kade shto kje si vlagash samo ti i kje se jacas.

    Ako nacekas nekoj pojak i ako si dovolno brz mozes da otides vo bolnica i da si smenish lice. So toa ja brises vrskata so igracot.

    So srekja vo novata runda. Pozdrav.

  10. #40
    Guest

    Default

    Aha fala, a koga ke pocne novata runda ..?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •