Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 62
  1. #1
    Guest

    Default Felicitari HuntersAlliance

    Bravo..cu mai multa munca se putea si un top5.Felicitari

    00
    Last edited by NNx23; 10-17-2009 at 09:06 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Scuze ,dar nu vad nici o performanta . N-am nimic cu HA ,mai ales ca acest nume nu-mi spune nimic ,dar...fara adversar e usor sa cistigi ,iar locul 6 international nu inseamna mare lucru . Daca jucau si baietii pe NoName ,de exemplu ,sint sigur ca altii primeau felicitari . Sper sa nu ma injure cineva pentru aceasta opinie .
    Last edited by Delicate; 10-17-2009 at 08:49 PM.

  3. #3
    Guest

    Default

    E usor de zis...dar si pt 1ro trebuie sa joci mai tare...mai ales pt top1 inter


    00

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Delicate View Post
    Scuze ,dar nu vad nici o performanta . N-am nimic cu HA ,mai ales ca acest nume nu-mi spune nimic ,dar...fara adversar e usor sa cistigi ,iar locul 6 international nu inseamna mare lucru . Daca jucau si baietii pe NoName ,de exemplu ,sint sigur ca altii primeau felicitari . Sper sa nu ma injure cineva pentru aceasta opinie .
    Hai sa-ti zic un secret, s-a obtinut loc 6 cu minim de efort si cu 2 oameni.

  5. #5
    Guest

    Default

    Felicitari

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sh0b0lanu View Post
    Hai sa-ti zic un secret, s-a obtinut loc 6 cu minim de efort si cu 2 oameni.
    Vechea replica .

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by M1tza View Post
    Vechea replica .
    Cel putin noi ne mai si distram.

  8. #8
    Guest

    Default Rofl

    Iar vb tu shobo ca te distrezi ) , oricum nu poti sa zici ca daca faci 4kk si ceva doar te distrezi in 2 oameni ,sau poate ati jucat si aia de la help ?)

  9. #9
    Guest

    Default

    Ba da nu exista Thread in care sa nu va certati ? Mai bine nu faceam topicu si ati fi tinut in voi.

  10. #10
    Guest

    Default

    Duda, e misto sa ai prieteni pe care sa te bazezi!
    Eu nu ma cert.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •