Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 62
  1. #11
    Guest

    Default

    Nu te certi dar cu replicile alea normal k enervezi oamenii.Un "Ms" nu era de ajuns ? Hai noapte buna.

  2. #12
    Guest

    Default

    lasa-i shobo ca ei se distreaza mai mult ca noi...

  3. #13
    Guest

    Default

    Hai sa-ti spun si eu un secret , Shobo...nu te cred !.Mai ales ca la profilul vostru scrie altceva
    Oricum ,nu am spus ca sinteti slabi , in acea echipa de 9 useri sint vreo 3 bunicei ... Am spus ca n-ati avut adversari pe masura . Ca in atletism...e greu sa iesi pe locul doi cind alergi de unul singur .
    Nu mi-o lua in nume de rau ,e doar parerea unui chat-er . Oricum ,acum am vazut ca are cine sa ma injure de la voi...e unul care ma injura si cind tac
    Dar daca as fi banuit ca si din asta va izbucni o cearta ,as fi preferat sa-mi pastrez parerea doar pentru mine. Ramine doar sa speram ca intr-o alta runda se vor intruni toate conditiile necesare pentru o participare substantiala a jucatorilor buni ,cu care sa va masurati puterile . Cind se va intimpla asta ? Nu stiu ,nu depinde de mine...
    Last edited by Delicate; 10-17-2009 at 10:27 PM.

  4. #14
    Guest

    Default

    Dude, a fost o runda de conjunctura. M-am jucat cu skillul a 3 jucatori din top 5 .
    Last edited by sh0b0lanu; 10-17-2009 at 10:49 PM.

  5. #15
    Guest

    Default

    felicitari baieti si fata .. pacat ca nu s-a putut la gang.. oricum.. trebuie lasate certurile astea la o parte.. sunt chiar plictisitoare

  6. #16

    Default

    bravo baieti se putea mai mult dar nui nimik poate altadata

  7. #17
    Guest

    Default

    faina poza shobo cel mai mare mmorpg este lumea, ) mi am dat seama de la highest resolution

  8. #18
    Guest

    Default Rofl

    Oricum totusi e ceva ca ati luat 6 inter si 1 ro iar cu noroc ca nu a jucat nimeni ,Felicitari .Da sa nu te mai aud ca in 2 oameni ati facut ca toti stim ca au jucat si aia de la help ca la voi tot asa e jucati cate 10 playeri !

  9. #19
    Guest

    Arrow esti prost ma duda ?

    nu a jucat nimeni de la helperi si nu exista helperi sunt doar multzumiri unor persoane care au pus o vb sau un umar de incurajare daca nu stii nu vorbi ca habar nu ai cine si cat a jucat acolo...

  10. #20
    Guest

    Default

    avem un nou postas in TC, va rugam sa il salutati pe Duda ( vezi ca vorbesti cam mult ma si degeaba)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •