Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 62
  1. #21
    Guest

    Default

    Felicitari HA pentru inca un loc 6 inter si 1 RO (flex) cat despre "M-am jucat cu skillul a 3 jucatori din top 5" ....deja suferi de sefie sh0b0 esti boss da boss

  2. #22
    Guest

    Default

    Good round boys :b

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    Oricum totusi e ceva ca ati luat 6 inter si 1 ro iar cu noroc ca nu a jucat nimeni ,Felicitari .Da sa nu te mai aud ca in 2 oameni ati facut ca toti stim ca au jucat si aia de la help ca la voi tot asa e jucati cate 10 playeri !
    te doare k nu ai jucat si u duda ?? ) oricum felicitari shobo, DeathLady si cristi ...nu zic de HA pt k sunteti la hepleri..
    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    nu a jucat nimeni de la helperi si nu exista helperi sunt doar multzumiri unor persoane care au pus o vb sau un umar de incurajare daca nu stii nu vorbi ca habar nu ai cine si cat a jucat acolo...

  4. #24
    Guest

    Default :))

    La voi nu exista multumiri wa ,voi stiti sa jucati tot 10 playeri ,si lasa-ma cu multumirile astea ca daca nu erau helperi sau ceva ce au jucat cu voi nu ati fi trecut la profil . Daca erau doar multumiri dupa cate te cunosc eu shobo te durea undeva deci :P shhhh

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    Daca erau doar multumiri dupa cate te cunosc eu shobo te durea undeva deci :P shhhh
    dupa cat il cunosti u ma duda ... ) helperi nu sunt sigur.. HuntersAlliance nu ramanea ca nick ...o sa vezi imediat cum incepe runda printuri pe la profile :P
    oricum la cat au jucat in comparatie cu shobo nici la help ...mmmmm

  6. #26
    Guest

    Arrow

    vash... si Sh0b0 ca si Pr0tect fac parte din HA deci felicitzi HA-ul daca vrei sa ii felicitzi indiferent de cine a jucat sau nu ... daca nu faceau parte din HA probabil se numea contul tbf sau RoAlliance sau mai stiu eu ce, ca variante erau... in ce il priveste pe duda nici 1 % nu il cunosti pe sh0b0 ... si nu veni cu aberatzi 10 playeri cand u nici nu ai habar de cine cum si cat a jucat pe cont sau evident pe langa cont... felicitari lor ca au reusit performantza la care voi inca visatzi acel 1 ro si nu e prima oara atinsa aceasta performantza sa fie noroc... avand skill cam cat locul 3 sau 4 int... dar nu au fost vapoare... voi vedetzi echipa noname buna deoarece au medaliile la un loc si de-alungul vremi s-au adunat multe dar daca ne uitam si calculam din runda 18 de cand se dau medalii tot adunam mai multe ca ei... sa nu vorbim de legenda si liderul RA-ului Sh0b0 care a reusit mult mai mult decat visatzi voi playeri de zi cu zi.

  7. #27
    Guest

    Default Alt prost ''vash''

    Vash iar vb tu pe mess ma intrebi daca jucam in nush care runda si aici faci gura mare . Lasa-ma cu de astea si nu te baga

  8. #28
    Guest

    Thumbs down :)

    Da mah CFRist sau comando care esti iti dau dreptate da putea si shobo sa taca sa nu zica ca in 2 playeri sa zica ca a facut si doar 4 fun ,daca tu il crezi e treaba ta da eu nu il cred .

  9. #29
    Guest

    Default

    exista si butonu EDIT

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    vash... si Sh0b0 ca si Pr0tect fac parte din HA ....bla bla bla ....sa nu vorbim de legenda si liderul RA-ului Sh0b0 care a reusit mult mai mult decat visatzi voi playeri de zi cu zi.
    pai hotarase.te omule ori RA ori HA ) oricum nu am nik cu voi...nush cati din voi ati inteles.o k imi place sa fak panarama...unii chiar mau luat in serios )
    duda dupa cum tiam spus ciocu mic dc nu stii cum sa jucat )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •