Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 62
  1. #31
    Guest

    Default

    Ca sa facem lumina, eu sunt prin definitie un hunter si mi-a placut numele HuntersAlliance. Eu multumesc si alora care mi-au dat 2 k skill sau pur si simplu ca au venit cu cateva ga-uri (gen justrevenge).

    HA nu este un gang, este o uniune a mai multor jucatori care nu dau spargeri si-si petrec majoritatea timpului vanand prin baruri.

    RA este un gang in sine si RA este gangul meu.

    P.S.: sPORTS be a sweet mange, lay down and show your tongue. Visit this profile Free Online RPG: The Crims - The life of a criminal and scroll down-down.

  2. #32
    Guest

    Arrow

    vash ... daca te intreaba cineva Sh0b0 e liderul RA(ca gang) dar si RoAlliance(nick) e tot al lui dar el e hunter de soi deci apartzine de HA... si runda asta a jucat ca hunter ... si totul a fost fun nimeni nu gandea ca va fii locul 6 int daca asta va freaca daca se juca la top era alt ceva ...

    uite ca a venit si Sh0b0lanu ... tare aia cu P.S. dovada
    Last edited by CFRist; 10-18-2009 at 06:58 PM.

  3. #33
    Guest

    Default

    Observ ca hunteru commando , zice despre shobo ,de zici ca'i nevasta'sa , se tot da mare cu ce a facut ala .. peste tot cand il vezi , zice de shobo . Poate este ceva intre voi si noi nu stim .
    Cum au luat ei 6 inter .. cum draq sa nu ia , cand au primit skill din stanga si din dreapta .
    Acum astept sa vina commando si catelul lui eyckel cu lista de injuraturi .
    Si va asteptam la o confruntare .. ca pana acum am vazut ca va cam feriti .


    Bafta

  4. #34
    Guest

    Default

    ba mytza nici o treaba cu tine dar esti prost raw ... eu aveam pass la cont sh0b0lanu cum ai avut u noname ? ai uitat ca in 33 plangeai de oftica cand eu am luat jucariile si am plecat ? eu am fost sclavul lui marius cum ai fost u sclavul lui f1rst ? asa ca nu mai vb si de ferit eu nu m-am ferit de nimeni nu sa nimerit sa jucam intr-o runda cu nn.. pleaca in plm si nu mai pronuntza numele meu... nu ai valoare sa il pronuntzi

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    ba mytza nici o treaba cu tine dar esti prost raw ... eu aveam pass la cont sh0b0lanu cum ai avut u noname ? ai uitat ca in 33 plangeai de oftica cand eu am luat jucariile si am plecat ? eu am fost sclavul lui marius cum ai fost u sclavul lui f1rst ? asa ca nu mai vb si de ferit eu nu m-am ferit de nimeni nu sa nimerit sa jucam intr-o runda cu nn.. pleaca in plm si nu mai pronuntza numele meu... nu ai valoare sa il pronuntzi
    Nu ai nici o treaba cu viata ) esti terminat .
    Plangeam ? =)) (rofl) sclav ? ))))=))
    Ai luat foc .. ntz ntz ..ma asteptam sa raspunzi in halu asta ) ca la tine acolo la tara .
    Hai ca nu are rost .

    PS : "pleaca in plm si nu mai pronuntza numele meu... nu ai valoare sa il pronuntzi"
    Asta-i vorba de cocalar .. te-ai dat de gol .

    Bye
    Last edited by M1tza; 10-18-2009 at 09:05 PM.

  6. #36
    Guest

    Default

    Iar va certati aiurea ?!

  7. #37
    Guest

    Default

    ma atty nu are rost sa te mai dai mare k ai luat locu 6 ... voi castigati numai cand joaka cineva cu voi ..dc oare ??? voi nu puteti singuri ??

  8. #38
    Guest

    Wink

    Ca sa incheiati subiectul cu NoName...mytza,eu,sp00ky si restul care au venit pe parcurs sa joace alaturi de NoName,nu se numesc sclavi precum cei care vin la marele sh0b0. Cat despre "HA",v-am dat clasa la tot...respect,skill,top . . . Niciodata n-ati stat in fata echipei NoName
    Poate aveti sange in 0_o sa jucati o runda la top,chiar si la 1 RO. In afara de veve,ea sigur n-are o_0 ! Ne intalnim acolo sus...unde HA nu are loc de Noname =)

    P S : Sh0b0...nu esti regele jocului,nu te mai da mare precum un leu!

  9. #39
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default mda..

    FElicitari totusi ... dar sa ne aducem aminte sf rundei trecute cand faimosi vanatori care au jucat , ajutat , HA runda asta ne faceau robotzi .. si strigau k ori sa faca o gramada de skill runda asta .. ma intreb .. sa il fi facut oare din milk ??? hmm

  10. #40
    Guest

    Default

    Bine ca miine va incepe o noua runda si va veti potoli ,ca v-ati incins cam tare si fiecare a inceput sa greseasca...

    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    ,Felicitari .Da sa nu te mai aud ca in 2 oameni ati facut ca toti stim ca au jucat si aia de la help ca la voi tot asa e jucati cate 10 playeri !
    DuDa , fara amici care sa te ajute cu skill si droguri nu rezolvi nimic in jocul asta . Toti jucatorii care trag la top sint ajutati , si tu esti ajutat la rindul tau ,asadar nu esti cel mai in masura sa te simti deranjat de acest lucru .


    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    nu a jucat nimeni de la helperi si nu exista helperi sunt doar multzumiri unor persoane care au pus o vb sau un umar de incurajare daca nu stii nu vorbi ca habar nu ai cine si cat a jucat acolo...
    Atty ,sa fim seriosi…doar nu v-au multumit pentru ca le-ati transmis felicitari de ziua lor ) Cit priveste comparatia voastra cu NoName , un simplu calcul aritmetic imi dovedeste contrariul …

    Quote Originally Posted by sh0b0lanu View Post
    Ca sa facem lumina, eu sunt prin definitie un hunter si mi-a placut numele HuntersAlliance. Eu multumesc si alora care mi-au dat 2 k skill sau pur si simplu ca au venit cu cateva ga-uri (gen justrevenge).

    HA nu este un gang, este o uniune a mai multor jucatori care nu dau spargeri si-si petrec majoritatea timpului vanand prin baruri.
    Shobo ,tu macar recunosti ca “helperii” ( vad ca nu ne mai place limba romana , ne exprimam numai in engleza…si aici nu ma refer la tine ,ci in general…chiar si eu ma simt inclus aici ) … asadar recunosti ca ajutoarele au donat skill .Ca nu e vorba doar de 2k , ci de citeva zeci de ori mai mult de la fiecare ,e alta poveste…dar faza cu asociatia fotomodelelor care beau doar apa plata cu lamiie si papa skill numai din baruri e trasa de par rau de tot ! Cu totii stim ,chiar daca multi nu recunosc asta ,ca majoritatea vinatorilor nu depasesc 15k ,iar cei mai iscusiti de-abia ajung la 120-130k , daca punem la socoteala si skill-ul luat de pe iepuri pina in 15k minim de inceput …in plus , cit de putin am stat eu runda asta pe strada si tot am vazut cel putin 2 dintre “helperi” care cerseau skill pe strada . Dar nu mai spune ca HA-ul nu da spargeri , ca da cu zecimale socoteala pentru respect

    Altfel , mult success tuturor runda viitoare si distractie placuta ,in speranta ca veti sti sa lasati deoparte aceste patimi distructive . Bye !
    Last edited by Delicate; 10-19-2009 at 01:35 AM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •