Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
    Guest

Exclamation Tabutcu içeri ( Şİkayet , küfür , ban! )

ID si : 11343460

http://forum.thecrims.com/support-tu...kayetleri.html

Buraya yazılmayan hiçbir şikayet küfür ban kabul edilmez!

Ayrıca baktım da resme sen de ırkçılık yapıyosun Kürtlere.

Guest

ben kişiye yada kişisel küfür etmedim , adamlar anlaşmış federasyon diye çete topluyorlar diğer karakterleriyle çeteyi katledip kasıyorlar , ben böle yapan türklere söyledim o lafları ayrıca o insanların kürt olmadığı ne malum? Kimseye güvenilmicek mi bu oyunda? o adam resmen ismimide belirterek aileme küfür etti..

Guest

Quote Originally Posted by Pard10s View Post
    ben kişiye yada kişisel küfür etmedim , adamlar anlaşmış federasyon diye çete topluyorlar diğer karakterleriyle çeteyi katledip kasıyorlar , ben böle yapan türklere söyledim o lafları ayrıca o insanların kürt olmadığı ne malum? Kimseye güvenilmicek mi bu oyunda? o adam resmen ismimide belirterek aileme küfür etti..
    Bende bir kürdüm hayırdır kürtlere sipermi açtınız? Raporun yalnış yere yapıldı ve resim üzernde oynama yapılmasın diye uyardım ben cok kez bu yüzden sen orada kullandıgın kelime için ban yiceksin. Bu oyunda ayrımcılık yaptıgınız sürece daha çok ban yersiniz. Ve bu tip raporların yeri var oraya yapın aksi takdirde her rapor için açılan konuları topicleri silerim.

Kilit.
    Last edited by TcTaBuTcU; 10-26-2009 at 08:21 PM.