Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube

View Poll Results: Czy to dobry pomysl??

Voters
27. You may not vote on this poll
  • Tak!

    21 77.78%
  • Nie!

    4 14.81%
  • Nie Wiem

    2 7.41%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: Lokale

  1. #1
    Guest

    Default Lokale

    Przydalo by sie cos takiego zeby bylo mozna kliknac uptade max (dawalo by wszedzie max ceny) i uptade min (dawalo by wszedzie minimalne ceny) i zeby w kazdym lokalu dawalo takie ceny poniewaz jak mam 60 budynk�w i mam robic co jakis czas aktualizacje to mi sie nie chce

  2. #2
    Guest

    Default

    Bardzo ale to bardzo dobry pomysł, chętnie sam bym poinwestował w ravy ale jak sobie mysle że w kilkunastu klubach bym musiał bo każdej zmianie ceny jakiegos draga zmieniac cene w klubach to mi sie odniechcewa w to bawic :/

  3. #3
    Guest

    Default Re: Lokale

    Quote Originally Posted by KlIcZ3K
    uptade max (dawalo by wszedzie max ceny) i uptade min (dawalo by wszedzie minimalne ceny)
    a moze zamiast tych dwoch przyciskow, zrobic taki, ktory ujednolical by ceny w kazdym ravie? wystarczyloby, ze w jednym ustawi sie ceny, i w kazdym nastepnym bedzie mozliwosc ustawienia wlasnie takich..

  4. #4
    Guest

    Default

    Oba pomysły sa dobre

  5. #5
    Guest

    Default

    bernoccolo, dzieki za udoskonalenie pomysłu Mam nadzieje ze admini zrobią cos takiego poniewaz trace 2 godz na samych cenach a szkoda czasu

  6. #6
    Guest

    Default

    Jeśli chodzi o moje zdanie, owinien byc limit max jeden club/pub na osobę. Wiem ze zaraz będziecie mnie linczować, ale to bez sensu ze ludzie mają ich po kilkaset. Bardzo trudno się wtedy poluje, i właściwie ciezko jest znalexc jakis fajny niedrogi klubik.

    Edit: kluby mogą podlegać takim samym zasadom względem inteligencji jak burdele i fabryki

  7. #7
    Guest

    Default

    @ZydHugoMrTableta - dobre, jestem za. Przesdstawię to szwedom, z drobną zmianą - jeden pub i jedno rave na osobę.

  8. #8
    Guest

    Default

    Takie ograniczenie po 1 lokalu jest trochę bez sensu - normalnie w życiu każdy może mieć sieć jakiś tam lokali. Jak jużkoneicznie chcecie ciąć to tak do 3 klub�w chcoiaż. Lepiej byście zrobili coś z tym podrabianiem nazw.

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WieprzAzbestowy
    Lepiej byście zrobili coś z tym podrabianiem nazw.
    :-/

    Kto nie kombinuje, ten nie wygrywa ]:->

  10. #10
    Guest

    Default

    wieprzyk to skoro mozesz miec siec lokali w "zyciu" to miej i pokaz co tam masz :>

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •