Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube

View Poll Results: Czy to dobry pomysl??

Voters
27. You may not vote on this poll
  • Tak!

    21 77.78%
  • Nie!

    4 14.81%
  • Nie Wiem

    2 7.41%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Lokale

  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ZydHugoMrTableta
    Jeśli chodzi o moje zdanie, owinien byc limit max jeden club/pub na osobę. Wiem ze zaraz będziecie mnie linczować, ale to bez sensu ze ludzie mają ich po kilkaset. Bardzo trudno się wtedy poluje, i właściwie ciezko jest znalexc jakis fajny niedrogi klubik.

    Edit: kluby mogą podlegać takim samym zasadom względem inteligencji jak burdele i fabryki
    Mysle zeby chcociaz było 5 rave i 5 pubs poniewaz po 1 to ta gra schodzi na "psy"

  2. #12
    Guest

    Default

    Moim zdaniem teraz ta gra schodzi na psy.

    Ludzie mają klub�w po kilkaset, właściwie poza klubami admin�w nie ma jakiś znanych klub�w o dobrej renomie.

    A szukanie ofiar saje sie niemożliwe - wszyscy się chowają.

    Dlatego jeden klub/pub na osobę podkręci dynamikę gry.

  3. #13
    Guest

    Default

    Aktualnie jest okolo 300 000 aktywnych graczy (Moje zdanie, nie wiem dokladnie)
    I gdyby kazdy zalozyl po 1 lokalu to dalej bylo by ich zbyt duzo. Najlepsze rozwiazanie przedstawil ZydHugoMRTableta - Ilosc lokali zaleznych od statsow.

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Hookah
    wieprzyk to skoro mozesz miec siec lokali w "zyciu" to miej i pokaz co tam masz :>
    NIe bardzo rozumiem o co Ci chodzi hookah. Thorrief wiele razy odnosił tą grę do "prawdziwej gangsterki", więc warto by wziął taką sytaucję pod uwagę.

  5. #15
    Guest

    Default

    Faktem jest iż propozycja Zyd'a jest interesująca... z tym że posiadanie tylko jednego klubu nie zgadzało by się troche z prawami rynku :] A co do ilości rave zależnej od stat.. może być ciekawie.. jedynie trzeba jakąś sensowną formułę na to wymyślić..

  6. #16
    Guest

    Default

    Hoffman - poruszyłeś sp�r pomiędzy neoklasykami i keynsistami - czy rynek jest dokonały, czy też powinnismy w niego ingerować.

    Moje zdanie - przy klubach niewidzialna ręka rynku się nie sprawdza. Bardzo trudno jest znaleźć respiarzy (sam wiem, bo przez calą edycje poprzdnią nikt mnie nie dorwał). To rodzi takie małe patologie, gra robi się economicsem a nie grą gangsterską . Dlatego wolałbym, żeby klub�w było znacznie mniej.

    Moim zdaniem uatrakcyjni to grę.

  7. #17
    Guest

    Default

    wtak sobie czytam i w sumie kilkaset klubow to moim zdaniem za duzo
    a jeden to za malo , moja opcja max 10 klubow lub pubow razem liczac

  8. #18
    Guest

    Default

    Tak, racja. W sumie.. jak dla mnie możliwość posiadania jednego klubu jest do zaakceptowania.. ale są tacy kt�rzy swoją taktyke na początku edycji opierają tylko i wyłącznie na klubach.. więc może być spory sprzeciw.. ale myślę że rozwiązaniem tego problemu może być właśnie możliwość posiadania klub�w zależna od stat. Można by jeszcze uatrakcyjnić ryzgrywkę np. możliwością sprawdzenia właściciela kluby używając 1-ego kredyta.. ponieważ czasami naprawde denerwują podr�bki twojego włąsnego klubu.. a dzieki temu można by terroryzować właściciela.. były by też inne zalety tego.. ale nie wiem czy nie sprawiło by to problemu adminom.. tak czy siak to tylko mała propozycja wymyślona na poczekaniu. :]

  9. #19
    Guest

    Default

    Hoffman popieram pozdroo

  10. #20
    Guest

    Default

    A może żeby mieć max 1 pub/klub na stałe, a po za nim jeszcze pare pub�w/klub�w tymczasowych, kt�re by się utrzymywały tylko jeśli w ciągu tygodnia przyszliby do niego więcej niż 2 gracze (nie licząc właściciela i ponownych wejść tych samych graczy). Co wy na to?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •