Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: koniec kola

  1. #1
    Guest

    Default koniec kola

    Kolo skoncilo a ja by som rad videl screeny ... sup sem s nimi

  2. #2
    Guest

    Default



    Ode mě největší díky celýmu týmu, protože si ho opravdu zasloužej a největší gratulace hnojovi, kterej zvládl nahrát pěknej výsledek a přesvědčil spoustu lidí o tom, že je dobrej hráč a ještě lepší člověk. Jsem rád, že jsme se konečně potkali ve hře

  3. #3
    Guest

    Default

    Takže v prvom rade by som chcel zagratulovať Antraxovi a spol. k peknému výsledku dali v pohode staty nato že antrax začínal sám toto kolo. Z CZE by som chcel zagratulovať Bigemovi s Kedulom super výsledok pekné staty. Celkom pekný výsledok dal aj Hnuj s týmom . Celkovo toto kolo bolo bohaté na rešpekt top 20 nebola pod 2kk rešpektu.

  4. #4
    Guest

    Default

    Tak já se taky pochlubím svojim nejlepším výsledkem tohoto kola...
    http://i47.tinypic.com/iqh4jo.jpg

    Snad to ještě zlepším :P

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by thebigem4ever View Post


    Ode mě největší díky celýmu týmu, protože si ho opravdu zasloužej a největší gratulace hnojovi, kterej zvládl nahrát pěknej výsledek a přesvědčil spoustu lidí o tom, že je dobrej hráč a ještě lepší člověk. Jsem rád, že jsme se konečně potkali ve hře
    jzs tyhle staty da i male decko ... kdyby jim nepomahal maty atd tak nedaj ani 20k ... a museli kupovat staty protoze to jsou co? L.A.M.K.Y

  6. #6
    Guest

    Default

    Pane boze dajto tomu debilovi uz dozivotny ban na forum. Ved ani nevie co rozprava omg
    A gratulacia vsetkym, pekne vysledky na svk/cz scene

  7. #7
    Guest

    Default


  8. #8
    Guest

    Default

    Ano suhlasim s milanom ten milhauko tu nič nerobí len komentuje na každeho pritom on je ten ktorý nikdy nič nedokázal. Gratulácia bigem,kedul...Antrax a spol... a koreň

  9. #9
    Guest

    Default

    Gratulujem...

  10. #10
    Guest

    Default

    ja gratulujem matyasovi za druhe misto super vysledek chybelo jen kousek treba priste se to povede

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •