Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 60
  1. #21
    Guest

    Default

    Inainte era vorba k "juca intr-o runda fara fk" si ati vazut k am jucat mai bine runda asta decat in #34 cand era fk :P Daca se elimina cumparatul skillului din spital si daca joaca shobo cu voi,toti lingaii lui o sa va doneze.NoName runda asta nu a avut nicio donatie.Nici macar 1k si mai mult,o echipa a luat top3 pe spatele nostru.Si oricum...sa recunoastem Si daca se scoate cumparatul skillului de la spital tot gasim o cale sa va bate :*
    Last edited by Sp00kYx1; 12-05-2009 at 01:16 PM.

  2. #22

    Default

    a luat top 4 momentan... si nu pe spatele vostru... voi atzi laut 1 pe spatele lor...daca nu va tzinea gangul nu luatzi voi 1 nu aveatzi cum si kata a jucat mult mai frumos... pacat ca au laut portughezi ban altfel era mai frumos finalul...

  3. #23
    Guest

    Default

    Ce sa spuneti si voi in apararea voastra... Deja ne-am obisnuit cu aceste replici de 2 bani.

    P.S : Top4 e un nimic pe langa top1 x2 ! (finger) la jegosi

  4. #24
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by commando View Post
    Felicitari echipei de fotbal nn cu asemenea echipa se putea face record si mult mai mult...
    tu vorbesti ma ?

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by commando View Post
    a luat top 4 momentan... si nu pe spatele vostru... voi atzi laut 1 pe spatele lor...daca nu va tzinea gangul nu luatzi voi 1 nu aveatzi cum si kata a jucat mult mai frumos... pacat ca au laut portughezi ban altfel era mai frumos finalul...
    Dacă nu băgam prin umbro, reuşeam să băgăm prin Civic.

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sh0b0lanu View Post
    D-aia joc cu strainii, d-aia ii ajut...va veni o runda cand voi culege toate roadele. Si runda aia va fi una in care va juca uber echipa voastra de cretinei..
    Tu ai vorbit cu Nizari & Co să doneze lituanienilor?
    Last edited by WuM1ha1nho; 12-05-2009 at 02:16 PM.

  7. #27
    Guest

    Default

    Pai ba pensionarule,nush cum faci tu pe altii cretini si sclavi,cand tu la randul tau joci pt altii.Si cand va mai veni o runda viitoare,fii tu linistit k nu o sa contezi.Dar nush daca va mai fi "o runda viitoare"

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by commando View Post
    Felicitari echipei de fotbal nn cu asemenea echipa se putea face record si mult mai mult... buna si tactica de joc HUNTERII nu au aparut pt ca nu au dat spargeri... si sh0b0 nu a jucat runda asta deloc... dar probabil daca jucam impreuna se putea top 3 cu 2 conturi ro skill era dar e bine si asa... si apropo de duel o sa jucam dar fara skill la spital sa jucam pe terenul nostru
    Echipă de fotbal? Dac-ai citit ce a spus spooky, vei vedea că nu e chiar aşa. Eu mai mult i-am ajutat runda asta, nu se poate spune că am jucat.

    Dragoş: f. bolnav ultimele 40 zile de joc
    Nicu: Ultimele 4-5 zile reale le-a petrecut in drum spre RO
    Alex: A jucat puţin ultima săptămână dat fiind faptul că nu avea nici internetul meu de acum 8 ani.

    Una peste alta, e un loc 1 meritat. Singurul ajutor a fost dat de umbro la final, ajutor care a fost reciproc.

    Iar tu nu gândeşti ce zici la faza cu fără skill la spital. Asta ar insemna o reprofilare a tuturor jucătorilor pe 1x1 şi GA. Dacă se reprofilează majoritatea jucătorilor care se pricep, HA nu va insemna HuntersAlliance ci HuntedAllliance.

  9. #29
    Guest

    Default

    umbroELSHEWY
    Thug Join Date: Dec 2009
    Posts: 3



    i realy admin that with out NoName i won't win so i will repeat and repeat thx and thx
    Ne-am ajutat reciproc , am luat noi 1 .. dar si el a luat locul 3 .

    Felicitari echipei de fotbal nn cu asemenea echipa se putea face record si mult mai mult
    Echipa de fotbal ? Tu vorbesti ?
    Cel putin noi am facut 17kk , cam cat ati facut voi in toate rundele adunate de pana acum .
    63.5 miliarde cash , aproape de record... mai mult decat ati facut voi intr-o runda intreaga .
    Noi avem 2 cupe de 1 international , voi ce aveti ? Nici macar un top5 nu aveti .
    Si nu mai pomeni de shobo , de RA .. pentru ca tu nu ai castigat niciodata cu ei .

    nu aveatzi cum si kata a jucat mult mai frumos
    Daca te interseaza Katalikas a cumparat 5kk skill , deci ... nu a jucat chiar asa frumos .

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by M1tza View Post
    Daca te interseaza Katalikas a cumparat 5kk skill , deci ... nu a jucat chiar asa frumos .
    Măcar de cumpărau astea 5kk, dar doar 1.6kk au cumpărat.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •