Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 60
  1. #31
    Guest

    Default

    Tot degeaba... HA rullz (rock)

  2. #32
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default K sa vezi

    Quote Originally Posted by commando View Post
    Felicitari echipei de fotbal nn cu asemenea echipa se putea face record si mult mai mult... buna si tactica de joc HUNTERII nu au aparut pt ca nu au dat spargeri... si sh0b0 nu a jucat runda asta deloc... dar probabil daca jucam impreuna se putea top 3 cu 2 conturi ro skill era dar e bine si asa... si apropo de duel o sa jucam dar fara skill la spital sa jucam pe terenul nostru
    bah baiatule echipa de fotbal a avut Kata nu noi .. noi amjucat mereu cate 4 5 in fiecare zi ..cat de duel sthi fb k nu are rost si k shobo cand a vazut ce se intampla in ziua 24 si-a taiat netul(rofl) deci numai cauta scuze .. Asta e topic de felicitari nu de caterink ta

  3. #33
    Guest

    Cool

    Lasa-i sa vorbeasca mah...noi le aratam faptele

  4. #34
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    baietzi de ce nu jucatzi pebeta si acolo suntetzi zei si lasatzi pe asthai de castiga ceva sa joace cum sthiu . CE GLOAta de fustratzi .. de fapt la ce sa te asteptzi ... eu ma lasam dreaq in locul vostru . Cat despre umbro numai comentatzi dak nu sthitzi ce sa intamplat cu adevarat

  5. #35
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    felicitari my friends
    eu nu inteleg de ce conteaza cati au jucat.
    putea sa joace si 100 de oameni pe contu ala, important e ca e un cont romanesc pe locul 1 international si nu un cont brazilian sau mai stiu eu care.
    nu mai injurati, nu mai vorbiti urat, daca vrei sa-i felicitati pe baietii care au jucat o faceti, daca nu abtineti-va.
    Si daca dati dovada de fair play si cel mai mare dusman ar trebui sa fie mandru ca e un cont romanesc in top 1
    succes in continuare, mai ales in viata reala.

  6. #36
    Guest

    Default

    flame iarasi ma?................

  7. #37
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    Nu conteaza parerea celor ce isi bag nasul in topicu asta degeaba,am jucat,am demonstrat de ceea ce suntem in stare,rezultatul il stie/vede toata lumea.Ati inceput sa jucati,sa rupeti stilu,in ziua 24 vazand rezultatul,v-ati linistit sa nu va faceti de ras.Trebuia sa continuati ca SA-ul in 36,cand au vazut k joaca NoName,au continuat sa joace,chiar au scos un top10 Inter frumos,asa trebuia sa faceti si voi ,nu sa vindeti skilu sau sa nu mai jucati,ca ati avut gg-uri in topp+skil, cum zice Sp00ky "ati avut skil berechet.In sensu asta erau 2 echipe din Romania in top5,ceea ce era frumos,dar ce pot sa zic,rusinea infrangerii e mai presus de anumite lucruri...

    ps: Numai bine si sanatate la totzi :*

  8. #38
    Guest

    Default

    prostimea iti iese pe urechi serbanrulzz.

  9. #39
    Guest

    Default

    prostimea iese din ala care a inceput cearta

  10. #40

    Default Hmmmm

    era vorba ca se posteaza doar felicitari...avetzi chef de cearta si sa va laudatzi...mergetzi in alta parte...succes tuturor

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •