Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
    Guest

Arrow Klon la ilgili bilgi ? | Moderatörler bakın bi :D |

Klonla ilgili konu warsa linkini werirmisiniz aradım bulamadım yanlış bişey yapıp banlanmak istemiyorum . Bakın şimdi ben klon açıcam ama nasıl güvenli hesap da e-maili onayladım sonra bi kod geldi o kodlamı giriş yapıcam nasıl yapıcam ? veya normal oyuna yeni bi adamla üye olup kasıcakmıyım normal bi şekilde ? bilgi werirseniz iyi olur Güvenilir hesap a falan gerek yok mu yani ?

Güvenli hesaba gerek yok.Klon asıl üyeliğiniz dışında kullanılan üyeliklere denir.Farklı bir e-mail hesabıyla crimse üye olursan bir clonun olmuş olur.

Guest

Guvenli hesabi baska bir arkadasinin hesabina grerken kullanirsn.

Guest

Quote Originally Posted by TilkiWolf View Post
    Klonla ilgili konu warsa linkini werirmisiniz aradım bulamadım yanlış bişey yapıp banlanmak istemiyorum . Bakın şimdi ben klon açıcam ama nasıl güvenli hesap da e-maili onayladım sonra bi kod geldi o kodlamı giriş yapıcam nasıl yapıcam ? veya normal oyuna yeni bi adamla üye olup kasıcakmıyım normal bi şekilde ? bilgi werirseniz iyi olur Güvenilir hesap a falan gerek yok mu yani ?
    http://forum.thecrims.com/support-tu...-bilgiler.html

Burada aradıgın herşey var. Mümkünse topiclere moderatörler buraya bakın gibisinden şeyler yazmayın zaten bakıyoruz.
    Last edited by TcTaBuTcU; 12-14-2009 at 09:19 PM.