Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 85 of 85
  1. #81
    Guest

    Default

    No taaak ! mororus nemusis se omlouvat , ale kdyz uz jsi rikal ze krouha a bigem maji zkusenosti s hackovanim tak nam dej nejaky konkretni pripad... Pokud o zadnem nevis tak nechapu proc jsi to psal

  2. #82
    Guest

    Default

    tak som si to celé konečne dočítal...
    musím uznať že to bola strata času...
    decká, pokiaľ sa chcete hádať a osočovať, máte svoje icq či skype tak si píšte a nezaťažujte tým ostatných.
    nechápem prečo na TC musí byť toľko hádok.
    všade kde sa pozriem sa hádajú dve skupiny a každá tvrdí niečo iné.
    Asi som brutal lama, že z vašich myšlienok som si neurobil žiadny záver, ale poveim to takto :
    Ludia lákajúci do gangu a bijúci vzápätí sú podľa mňa chudáci.
    Ludia čo píšu v nemocnici tie hluposti akože napiš nick a heslo a pustia ťa von = chudáci
    Ludia čo zinscenuju hádku aby sa urobili chrumkavý pred druhými a aby ich zobrali na jednu postavu = chudaci
    proste každý kto sa snaží dostať na druhy nick, alebo len proste hrať nečestne a nefér je chudák.
    to som si vždy myslel a vždy budem mysleť.
    ešte nikdy som neurobil nič nemorálne (teda tu na TC) tak si dovolim hodiť kameňom.


    p.s.: už vidím ohlasy na moju adresu ohladom chudáka, ale nepíšte to sem, lebo sem viac mmoja noha aj tak nevkročí.

  3. #83
    Guest

    Default

    oxxxx: tady jde videt sila tvych argumentu nplacas same lzi a kecy nesmysly od a do z vymysly ze by to ani dite nezplodilo pak nevis jak odpovedet zmenis tema. Nebudu vtom dal pokracovat tohle tema je uohe stejne jako vase obvineni nikdy sem nikomu ucet nevzal ani se o to nepokusil. Mororus Oxxxx radsi to tu zamknete ztrapnujete se tady meli byste si drzet nakou dustojnost. Obvinovat bez dukazu proste v moderni spolecnosti nejde oxxx svym myslenkovym pochodem zkus stredovek lepsi doba pro tebe.


    THE END

    uz tu nepiste nikdo je to nudneeee....

  4. #84
    Guest

    Default

    jj zamknite to tu uz

  5. #85

    Default

    Quote Originally Posted by mcleeSK
    tak som si to celé konečne dočítal...
    musím uznať že to bola strata času...
    decká, pokiaľ sa chcete hádať a osočovať, máte svoje icq či skype tak si píšte a nezaťažujte tým ostatných.
    nechápem prečo na TC musí byť toľko hádok.
    všade kde sa pozriem sa hádajú dve skupiny a každá tvrdí niečo iné.
    Asi som brutal lama, že z vašich myšlienok som si neurobil žiadny záver, ale poveim to takto :
    Ludia lákajúci do gangu a bijúci vzápätí sú podľa mňa chudáci.
    Ludia čo píšu v nemocnici tie hluposti akože napiš nick a heslo a pustia ťa von = chudáci
    Ludia čo zinscenuju hádku aby sa urobili chrumkavý pred druhými a aby ich zobrali na jednu postavu = chudaci
    proste každý kto sa snaží dostať na druhy nick, alebo len proste hrať nečestne a nefér je chudák.
    to som si vždy myslel a vždy budem mysleť.
    ešte nikdy som neurobil nič nemorálne (teda tu na TC) tak si dovolim hodiť kameňom.


    p.s.: už vidím ohlasy na moju adresu ohladom chudáka, ale nepíšte to sem, lebo sem viac mmoja noha aj tak nevkročí.
    mas absoluutnu pravdu zdielam tvoj nazor

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •