Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 85
  1. #1
    Guest

    Default Kradnutie a scudzovanie nickov je svinstvo

    chcem upozornit na niektorých hráčov čo nedodržiavaju minimálne pravidla fair play...ostatné dalej, sledujte !

    No podla všetkého parta okolo bigema, krouhu oklamali hráčov na nicku progameplayers, alebo ako sa volali ( ak to bol iný názov nech ma opravia)vraj bigem chcel hrat na ich nicku, ale podla všetkého to bola iba zamienka na ziskanie hesla , následne po získani hesla nick vysal. Ak to bolo takto a nech sa teda chalani vyjadria z obidvoch strán, napíšem na to moj názor.Nejdem moralizovat vôbec nie zhrniem len praktické veci: ak dovolíme smerovat hru týmto sposobom budeme len krok od neustalých podvodov a manipulácii, ktorých je mimochodom asi dost, budeme botovat, hackovat a ja neviem čo ešte a potom môžeme zabalit celý slavný crims, lebo sa každý na to vyserie, takže mali by si to uvedomiť chytrácke hlavičky, čo si myslia aký su šikovný a vychcaný: Nie je to žiadne chytractvo veru ani šikovnost.

  2. #2
    Guest

    Default

    Milknul sem brutalism a bigem milknul progaming, hehe kdyz je nekdo n00b tak je n00b, n00b = n00b, n00bs must be milked

    Oxxx tebe bych velice rad milknul

    A clen godlike by tu nemel o fair play hre mluvit :P

  3. #3
    Guest

    Default

    cosme copak sem nikoho nkdy podved rekni sem zvedavy co ztebe ted vyleze nikoho sem totiz nikdy nepodved

  4. #4
    Guest

    Default

    to ze niekto da heslo na acc niekomu inemu je len jeho vec ... mi to pripada ako keby ste sa stazovali ze oni to robia a vy nie ... kto vam vycita ze mate kukly a podobne veci ... alebo vlastne tie uz mate tie vam nevadia ?

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by seaal20
    cosme copak sem nikoho nkdy podved rekni sem zvedavy co ztebe ted vyleze nikoho sem totiz nikdy nepodved
    Omg a kdo tu mluvi s tebou lamko? se v tom co rikam tezce neorientujes

    a fraze co rikas "nikoho nekdy" mi nedava smysl co tim chtel nas basnik rict

  6. #6
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Takéto veci, vidím skutočne nerád...

    CosmKillerDave:

    To s tou kvázi prešmyčkou nemyslíš vážne ty skutočne nie si nadaný zmyslom pre spravodlivosť, dokonca si myslím, že si eticky nespôsobilý hrať túto hru.
    To čo vravíš, je jasná cesta k banu a dúfam, že v budúcnosti tu bude plne zavedená taká legislatíva, ktorá umožní, aby sa takéto veci nediali a pokiaľ hej, aby boli potrestané...

    Seal:

    Bigem je tvoj kamarát a to, čo si urobil sa volá zrada... Viem, že majiteľ účtu bol proti jeho vstupu na nick... ty si nerešpektoval jeho vôľu a vyzerá to tak, že si jeden z najzákernejších hráčov na crimse. Odteraz to budeš mať ťažké, pretože nikto, kto aspoň trochu za to stojí, pochopiteľne s tebou nemôže chcieť hrať...

    Rád by som však vedel, čo z toho ty máš, že si takúto zradu vykoumal?

    Flowy:

    Ty si prosím prečítaj pravidlá pozorne, pretože sa v nich zjavne neorientuješ...

    Je zrejmé že bigem sa chcel dostať na nick s cieľom vysatia, zinscenoval k tomu aj hádku s Krouhom na námestí...

    Takže ide nepochybne o porušenie pravidiel:

    Code:
    2.6 Je zakázané požadovať hocijaké informácie o účte druhých hráčov;
     » 2.6.1 Každý pokus o získanie hesla druhého človeka bude potrestaný permanentným banom celej IP;
    Takže ešte raz, prosím všetkých, ktorí sa chcú vyjadrovať k tejto téme nech tak urobia až po prečítaní pravidiel.

    Už aj tak z neľúbosťou začínam sledovať, ako sa tu nespôsobilci do pravidiel začínajú vyjadrovať k týmto pravidlám a k policajnej práci na crimse. Ak to bude takto pokračovať, tak sa bohužiaľ téma bude musieť zamknúť.

    Vďaka

    M.

  7. #7
    Guest

    Default

    Cosme a ja proc sem si rikal ze zacatku proc ti kazdy nadava a nejen noobove :lol:

  8. #8
    Guest

    Default

    Code:
    2.6 Je zakázané požadovať hocijaké informácie o účte druhých hráčov;
     » 2.6.1 Každý pokus o získanie hesla druhého človeka bude potrestaný permanentným banom celej IP;
    podla tohto by mali byt zabanovane aj vsetky acc na ktorych hra viac ludi ... predsalen si ti ludia museli nejako dohodnut heslo ... a pritom ho niekto musel napisat a niekto si ho vypytat ...

    imho toto pravidlo je dost velmi vseobecne ... je na kazdom ci to heslo da alebo nie ... je to tak isto ako so vstupom do gg ... tiez mozes ale nemusis ale ak ides tak je tu rizyko ze ta zbiju ... takto vznika nova moznost ... neviem coho ale odvodena od vstupu do gg a podobnych

  9. #9
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Cosme a ja proc sem si rikal ze zacatku proc ti kazdy nadava a nejen noobove
    Hm, to je asi pravda, že mu lidi nadávaj poprávu, ale ty sis to taky pos*al tím, že jsi Bigema postil na svůj nick. Já jsem minulé kolo taky váhal, jestli mám hrát s Baximem, ale nakonec jsem se rozhodl pro to, že s ním budu hrát (a vyplatilo se mi to , vzájemná pomoc) a nakonec z toho nebyli žádné podvody, ani triky s vysáním, nebo kreditama. Absolutně nic, takže je to jenom o lidech, jaký jsou a jak moc věří tomu druhýmu. Podívej se třeba na GodLikeSVK (ne trapné GodLine), jak jim to spolu jde.

    Jak skončily WantedPuciOlinho, hm ? Taky nic moc. A jak jste skončily vy minulé i tohle kolo. Na tom už něco bude, hm ? Řekl bych, že problém je v tobě.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Flowy:

    Ešte raz si prosím prečítaj pravidlá:

    Code:
    2.1 Nie je zakázané vlastniť viac ako jeden účet;
    2.2 Nie je zakázané hrať na viacerých účtoch na jednom PC;
    2.3 Nie je zakázané zdieľať svoj účet s niekým iným,
     » 2.3.1 Keď je účet zdieľaný, majiteľ je človek čo založil účet alebo ten ktorý vlastní mail, na ktorom je účet registrovaný;
    a.)to je aj k tým kuklám, čo si podľa teba nevieme ustrážiť
    b.)ešte raz opakujem, že majiteľ účtu bol proti vstupu Bigema na účet
    c.)zdieľať účet nie je zakázané, to je pravda. Je aj pravdou, že nepochybne ide o riziko... ALE, ešte raz, Bigemova akcia bola presne v duchu cosmovej prešmyčky na ktorej konci bolo: "N00bovia musia byť vysatí"...

    A práve podľa mňa sem mieri oxxxova myšlienka; Je novou módou v rozpore s fair-play, elementárnou etikou a naviac, ani Cosm sa ňou netají, získavať heslo druhého človeka s podvodnými úmyslami: Podľa toho si tu potom každý vyberie svôjho "n00ba", nasáčkuje sa mu na nick za účelom jeho vysatia... Podobne ako to robia podľa Cosma "experti" v nemocnici so známym podvodom "exithospital_nick_heslo" Veď stačí si počkať na toho n00ba, čo sa na to chytí... Presne v duchu trapného hesla" All TC n00bs must be milked!" (sic!)

    No, vskutku, vždy je to tak, že existujú všeobecné pravidlá a konkrétne prípady, ktoré musia byť pod nich subsumované...

    A na záver k tej závisti, že oni to robia a my nie: áno tých naivnejších hráčov je tu viac... Mne napríklad sami ako moderátorovi od seba poniektorí píšu emaily s heslami, v ktorých ma naivne hráči žiadajú, aby som im niečo nahral, poprípade pozeral na nick či je "v poriadku". Akoby nevedeli, že ako moderátor nemám zakázané hrať TheCrims! Keď hrám, bývajú však kolá, keď mám nielen dobrý pocit z výsledku, ale aj dobrý pocit s poctivého hrania. Niekto sa možno bude diviť, ale tieto dva pocity si veľmi dobre rozumejú a vzájomne podporujú. Nie, ako nováčikovsky na konci minulého kola hráči Oppotunity behali po námestí a žobrali "staty"... O to viac musela byť potupná ich porážka, keď nevyhrali ani s týmto ponížením...

    Marty:

    Áno, niektoré skupiny vedia navodiť takú hráčsku atmosféru a pohodu v teame, že zrada neprichádza do úvahy... Myslím, že práve táto "pohoda" na nicku, vzájomná komunikácia a spoločný cieľ je cestou, ako účet nezradiť.

    M.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •