Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 85
  1. #11
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Marty:
    Áno, niektoré skupiny vedia navodiť takú hráčsku atmosféru a pohodu v teame, že zrada neprichádza do úvahy... Myslím, že práve táto "pohoda" na nicku, vzájomná komunikácia a spoločný cieľ je cestou, ako účet nezradiť.
    Promíň, chtěl jsem to zmínit, ale nebyl už čas, začínala mi hodina, takže jsem to zkrátil. Příklady dobré kázně a morálky na nicku by se dali snadno vysledovat každé kolo a to už od 16. kola na CZ a SVK top20 (1. místo)
    Jak HitmanCorps, tak GodLikeSVK (či jiné variace, jako CosmXXXxxx, nebo OlympicSVK). Hraje tu hodně hráčů na jednom nicku, ale jsou úspěšní každé kolo. Elita ? Je to hlavně elita v kázni a morálce, to je můj názor. A v nezrazování svých přátel.

  2. #12
    Guest

    Default

    Takže když už tu o mě tak hezky básníte, tak mě nechte, abych se k tomu taky vyjádřil.

    Biglove byl PRO, abych hrál s nimi na profilu. Když mi Standa dal heslo, tak jsem nejdřív jemu a pak i biglove napsal pár rad, jakože třeba když loví, tak mají mít otevřený ještě okno s kuklou a okno s plastikou. Biglove ze sebe dělal (prozměnu) pana Vševěda, a řekl mi, že to všechno ví už dávno, a že mě na nicku nechá pouze pokud přestanu dělat chytrýho a přestanu mu cpát svoje rady.

    Takhle to bylo. Mám ten rozhovor uložený a pošlu ho každému, kdo o něj bude mít zájem.

    Biglove: Jen ať se lidi dozvědí, co je zač hráč, který za 20 the crims dní zvládl nahrát 860000 statů.

    Standa: Promiň, útok nebyl veden přímo proti tobě, ale proti mistrovi ve vašem all star teamu.

    oxxx: můžeš mi prosím napsat někdy na icq? Potřeboval bych poradit, kdy mám říkat dobrý den a děkuju

  3. #13
    Guest

    Default

    Hh, vy me bavite mororus, oxx..... Nebyli ste to zrovna vy kteri ste na godlikovi ojebavali lidi a kdyz vam nekdo neco vytkl tak ste se smali a rikali tohle je hra na gangstery tak se tu podvadi a vsechno neni fer.... Btw druha vec brecite tu neco o fair play a kdyz vam puci dal heslo accountu kde hrali 4 a vy ste vedeli ze o tom ostatni nevi tak ste mu naslibovali romania aliance a ucet ste vysali do dna bez hnuti brvy.... Tohle ale nebylo to same to ste byli vy ne my takze je to vklidu ze? a zase ta stejna pisnicka .... Kdo chce moralizovat si musi prvni zamest pred vlastnim prahem...

  4. #14

    Default

    no tak tieto podvody su uz fak trapne nejdem sa tu hrat na svateho aj ja som nieco podobne robil v 17 kole nabral som na tom dost statov (krouha o tom vie svoje ) vtedy sa mi to zdalo zabavne ale teraz nie a bolo to dost blbe vtedy lebo chcel som nachytat inych a sam som sa nechal osrat ale ucet mi bol vrateny adminmi. no mal som dostat ban nevem preco som ho nedostal ). ale ja som to zobral ako druhu sancu a teraz uz nerobim chujoviny a je lepise ked si nahram sam staty ako ked mam od inych

  5. #15
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Krouhacz
    Kdo chce moralizovat si musi prvni zamest pred vlastnim prahem...

    hm, ale je fakt, že to některý lidi prostě dělaj.

  6. #16
    Guest

    Default

    Je to svinstvo
    Ja nikdy nic takoveho neudelal a ani neudelam , neni to proste fer...

    Ale pokud nekdo hraje timto stylem a naivni lidi mu davaji hesla tak maji smulu.
    K tomu moralizovani nekdo tady moralizuje a pritom stejne veci delal (viz vysati wantedpuciolinho - hraci z GodlikeSVK)
    Takove veci se proste deji a dit budou nezbyva nez DAVAT VELKY POZOR, NA TO KDO JE OPRAVDU SPOLEHLIVY CLOVEK !!!!

  7. #17
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by vojta
    DAVAT VELKY POZOR, NA TO KDO JE OPRAVDU SPOLEHLIVY CLOVEK !!!!
    hehe, každej přece ví, že já a Mičuda jsme spolehlivý

  8. #18
    Guest

    Default

    Jenže já vám na to se*u jestli je to morální nebo ne. Popravdě mi je líto, že si moderátoři neprohodili místo a neřeší to zigac, protože se s nim dá aspoň mluvit normálně. Je těžký když to řeší člověk, který stojí proti mě ale asi abych si začal zvykat. Je mi líto, že mororus se pořád ptá biglove jak to bylo, ale co si o tom myslim já si sice vyslechne, ale nakonec se, i když ne doslovně, dozvím, že ho to nezajímá

    scorpion, oxxx: na vaše moudra jsem byl zvědavej

    Chtěl bych vidět, jak moc byste byli morální vy, kdybyste dostali heslo na profil a oba původní hráči s tim souhlasili. Určitě byste se jenom na ty jejich staty dívali

    Nejdřív se zamyslete a pak něco kecejte. NESTYDIM SE ZA TO A ANI SE STYDĚT NEBUDU!

    Podrazil jsem lidi, na který jste všichni nadávali a teď pro ně brečíte. Vypadá to že jedinej COSM má v hlavě jasno a nemění názory ze dne na den

  9. #19
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    krouhacz, vojta:

    No zjavne vy viete viac ako ja s oxxxom, tak by som bol rád, keby ste to teda rozviedli...

    Bohužiaľ ani ja, ani oxxx to vtedy nevybavovali, jediné na čo si presne spomínam, tak to je fakt, že sme nechali niekoľko nocí účet wantedpuciolinho trčať offline s našimi kuklami a trnuli sme, či nepríde milk... Pamätám sa, že sme z toho s oxxxom boli dosť nervózni či to jeho stále offline nie je náhodou akési ticho pred búrkou... To viete, keď necháte účet, na ktorý majú minimálne traja hráči heslo a ten ani ac nekradne, prosto správa sa ako ukážková kukla, tak vám zviera riťku a pýtate sa, či je dobré ho tam mať... a či ho radšej nesosnúť cez GA a bude pokoj.

    Potom si matne pamätám, že wanted, či puci, proste ten, ktorý nám zrejme nakoniec asi predsa len nejaké staty asi možno dal tak bol znechutený prístupom svojich spoluhráčov: nenahrali zhola nič...

    Okrem toho, čo považujem za najväčší rozdiel je fakt:
    Jeden z hráčov, ktorý nahral staty nám ten účet asi zrejme dal... Toto by som porovnal s cosmovým prípadom brutalisma, kde asket nahral staty a potom aj zradil spoluhráčov... V takomto prípade je vina a problém úplne na strane zradcu...

    Kdežto páni, tu sa rozoberá opačný prípad: Bigem sa rozhodol nanominovať na účet spôsobom pasce za účelom jeho vysatia... Tu je otázne, a nanajvýš pravdepodobné že nešlo o nič iné ako o porušenie pravidiel vyššie spomenutých. Standa o prípadnom milku nevedel. A toto nie je nič iné ako len trošku komplikovanejšie, ale regulérne trestané exithospital_nick_heslo.

    Pokiaľ Vojta, alebo krouha viete niečo bližšie o prípade wantedpuciolinho, tak sa rád nechám poučiť... Nateraz však nech je vidieť ten rozdiel. Pokiaľ neviete, tak sa prosím k tomu na dobrú radu martyho nevyjadrujte.

    M.

    ///edit preklepov

  10. #20
    Guest

    Default

    J naprosto souhlasim s vojtou.... j je to hnus ok, stalo se jebat.... ale sere me na tom ze se do bigema nejvic navazeji lidi kteri vysali wantedpuciolinho.... Vdycky velci zastanci prava a spravedlnosti ale kdyz nejde o vas chalani co? tahle debata je stejne uplne zbytecna.
    btw for scorpion: co ty se tady vubec ozyvas di koukat na vecernicky a bud zticha noobe

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •