Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 85
  1. #21
    Guest

    Default

    Jawohl herr Mororus .... Proste lolyk no co proc bych tu pitval stare zalezitosti velmi vysoke urovne fair play hracu godlika..... hh enjoy pravo a spravedlnost v podani godlika zase zvitezi mile deti a jestli ne prijde si pro vas fredykruger.... btw(takze chapem li to spravne tak tech xy tisic statu z wantedpuciolinho ste si vzali po tridenim premahani a s odporem a vestrachu?) wow promin tak to jsem fakt nic nevedel a mas naprostou pravdu omlouvam se za vsechny svoje prispevky a mizim z tohoto fora a nechavam misto radu a spravedlnosti! pardon

  2. #22
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    krouha:

    nikto ti nebráni sa k prípadu wantedpuciolinho vyjadrovať... Len keď už chceš do toho ísť, tak si láskavo o tom aj niečo zisti.

    Bigem:

    Ty vieš, že si sa niekoľkokrát pokúšal trapne a lacne vytáčať, dokonca si sa nezastavil ani pred lacnou lžou... Áno, mal si šancu vysvetľovať, ale keď to bolo aktuálne, tak si opakovane klamal a veľmi teda nepodarene. Matne si dokonca spomínam aj na nejaké pokusy o zastrašovanie a vyhrážanie sa.

    Vystríham Zigáča pred tebou a ostatných pred lžou moderátorovi!

    M.

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Kdežto páni, tu sa rozoberá opačný prípad: Bigem sa rozhodol nanominovať na účet spôsobom pasce za účelom jeho vysatia... Tu je otázne, a nanajvýš pravdepodobné že nešlo o nič iné ako o porušenie pravidiel vyššie spomenutých. Standa o prípadnom milku nevedel. A toto nie je nič iné ako len trošku komplikovanejšie, ale regulérne trestané exithospital_nick_heslo.
    ehm...co jsem to říkal o zaujatosti?

    Oni mi to heslo dali, aniž bych je musel lákat na ten cheat. Standa mi sám nabídl jestli s nima nechci hrát a sám mi nabídl i to heslo, aniž bych si o něj řekl. Jediný co jsem udělal je, že jsem se jakoby pohádal s krouhou, dál už jsem nemusel hnout ani brvou, protože pánové mi všecko dali, aniž bych si o to řekl. I biglove řekl, že mě na profilu strpí pouze pokud mu přestanu cpát rady, tak jsem přestal.

  4. #24
    Guest

    Default

    mororus:

    jebat system je pekny slunecni den nebudem se tu hadat jak decka.....

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Ty vieš, že si sa niekoľkokrát pokúšal trapne a lacne vytáčať, dokonca si sa nezastavil ani pred lacnou lžou... Áno, mal si šancu vysvetľovať, ale keď to bolo aktuálne, tak si opakovane klamal a veľmi teda nepodarene. Matne si dokonca spomínam aj na nejaké pokusy o zastrašovanie a vyhrážanie sa.
    [21:24:46] Bigem píše: tak co nám asi tak uděláš?
    [21:25:05] Bigem píše: copak copak? došli slova brouku?
    [21:26:40] Bigem píše: chceš mě prošetřovat?
    [21:28:59] Mororus píše: samozrejme že to prešetrím... prešetrím všetko, čo sa má prešetriť, a všetko, čo si bude majiteľ účtu želať... Taká je prax, milánku...
    [21:29:21] Mororus píše:
    [21:30:10] Bigem píše: jj samozřejmě to prošetři, nikdo ti v tom bránit nebude pane Moderátore. Ale pozor, ať nešetříš moc hluboko, jinak by mohlo vylízt napovrch taky něco o tobě. brouku :*
    [21:30:37] Mororus píše:
    [21:30:45] Mororus píše: dávaj si pozor na jazyk
    [21:30:47] Mororus píše:
    [21:31:09] Bigem píše: co jsem řekl? já ti jen lichotím, protože jsi můj oblíbený moderátor
    [21:31:48] Mororus píše: heh, ešte raz sa budeš vyhrážať svôjmu obľúbenému moderátorovi a bude ban
    [21:31:51] Mororus píše:
    [21:32:14] Bigem píše: jak jsem ti vyhrožoval? to bych si nedovolil kamaráde



    OPRAVDU JSEM TO NEMYSLEL ZlE, CHTĚL JSEM JEN ABYS BYL OPATRNÝ


    BTW. POZORUJU SLOVNÍ PROVOKACI NA MOJÍ I NA TVOJÍ STRANĚ TAK SE O NÍ RADĚJI NEBUDEM VYJADŘOVAT, SOUHLASÍŠ? JEŠTĚ JEDNOU SE TI MOCINKY OMLOUVÁM

  6. #26

    Default

    no ok krouha ja kaslem na cele fora nejdem u nikde nic pisat nech si spokojny mam to u riti

  7. #27

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Vystríham Zigáča pred tebou a ostatných pred lžou moderátorovi!

    M.
    nerozumim co tu delam ja? a ani moc co ta veta znamena

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by Mororus
    Vystríham Zigáča pred tebou a ostatných pred lžou moderátorovi!

    M.
    nerozumim co tu delam ja? a ani moc co ta veta znamena
    Ehm...kdo ví co je to za jinotaj. Každopádně mi to přijde, jako kdyby autor nechtěl, abych se s tebou o téhle věci bavil.

  9. #29
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Zigáč:

    aha, no, to je zložitejšia vetná forma takzvaná elipsa:

    no, ide o to, že ťa vystríham pred Bigemom, pretože sa neštíti klamať moderátorovi a zároveň vystríham ostatných pred tým, aby niekedy klamali moderátorovi...

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Jenže já vám na to se*u jestli je to morální nebo ne. Popravdě mi je líto, že si moderátoři neprohodili místo a neřeší to zigac, protože se s nim dá aspoň mluvit normálně. Je těžký když to řeší člověk, který stojí proti mě ale asi abych si začal zvykat. Je mi líto, že mororus se pořád ptá biglove jak to bylo, ale co si o tom myslim já si sice vyslechne, ale nakonec se, i když ne doslovně, dozvím, že ho to nezajímá
    Išlo teda predovšetkým o reakciu na tieto bigemové slová, kde myšlienka že sa s tebou dá rozprávať normálne sa dá preložiť akoby na teba tie jeho slová (lži) lepšie fungovali...

    M.

    PS: "vystríham" = "varuji"

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Zigáč:

    aha, no, to je zložitejšia vetná forma takzvaná elipsa:

    no, ide o to, že ťa vystríham pred Bigemom, pretože sa neštíti klamať moderátorovi a zároveň vystríham ostatných pred tým, aby niekedy klamali moderátorovi...

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Jenže já vám na to se*u jestli je to morální nebo ne. Popravdě mi je líto, že si moderátoři neprohodili místo a neřeší to zigac, protože se s nim dá aspoň mluvit normálně. Je těžký když to řeší člověk, který stojí proti mě ale asi abych si začal zvykat. Je mi líto, že mororus se pořád ptá biglove jak to bylo, ale co si o tom myslim já si sice vyslechne, ale nakonec se, i když ne doslovně, dozvím, že ho to nezajímá
    Išlo teda predovšetkým o reakciu na tieto bigemové slová, kde myšlienka že sa s tebou dá rozprávať normálne sa dá preložiť akoby na teba tie jeho slová (lži) lepšie fungovali...

    M.
    Neboj se, nemám zapotřebí lhát žádnému z moderátorů, ani tobě. Jaké lži jsem pronesl?
    Mám pocit, že nosíš ve své psychice jakýsi komplex. Možná by nebylo od věci, poradit se o tom s odborníkem, určitě ti pomůže. Zkrátka mám z tebe pocit, jako bys nedokázal unést to, že si zkrátka se zigacem rozumím lépe než s tebou a proto bych chtěl tuto záležitost řešit hlavně s ním, také kvůli tomu, aby ti psychické vyčerpání nepřivodilo nervový kolabs. Dbám jen o tvé zdraví.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •