Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1

    Default Intrebarile depe the crims.

    Va rog luati jos prostile elea de intrebari, iti vine cite 3 una dupa olalta te enerveaza la greu.Macar daca iti dadea ceva ca lumea nu 181$ sau nici aia:-j sa mai intamplat sa fii in bar cand vanezi si iti vine o intrebare si pierzi aiuria.....

  2. #2
    Guest

    Default

    Asta e si ideea...memox a facut ceva special sa te enerveze pe tine si sa pierzi skill in bar ) La cat de inteligent esti,normal ca faci thread aici...pt ca nu stii sa raspunzi corect la intrebare =

  3. #3

    Default

    :-j trb sa ai drq 0 iq sa nu sti sa rsp la intrebare , dar vad ca tu te bagi in seama ca musca in lapte , nu e vb de raspunsuri e vb ca vine deam p.... intrebarile elea.... si te enerveaza sa iti dea ceva calumea nu 181$ sau o bata casa al poti bate pe sports:-s

  4. #4
    Guest

    Default

    Chestia e ca nu ai cum sa ma bati...dar de aia sunt si puse,sa te intrerupa sa nu stai ca robotu` (gen HA) in rave si sa astepti daca vine sau nu cineva Asa e jocu`,descurca-te

  5. #5

    Default

    aha, o sa incerc:-s

  6. #6
    Guest

    Default

    ajunge....suntem off )

  7. #7
    Guest

    Talking

    Quote Originally Posted by esticappatrat View Post
    Va rog luati jos prostile elea de intrebari, iti vine cite 3 una dupa olalta te enerveaza la greu.Macar daca iti dadea ceva ca lumea nu 181$ sau nici aia:-j sa mai intamplat sa fii in bar cand vanezi si iti vine o intrebare si pierzi aiuria.....
    multi ar vrea sa numai fie intrebarile da nu le scot din cauza k previn ultizarea botilor

  8. #8
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Pe toti ne siciie (sau "sacaie" , pe intelesul tuturor) acele intrebari stupide care intrerup desfasurarea cursiva a jocului , dar ma mir ca tocmai tu ceri asta...acele intrebari sint atit de usoare incit orice "cap patrat" poate raspunde corect

    P.S.1 : Aaa...sau ma insel ?
    P.S.2 : Traducerea in limba romana a expresiei "sau o bata casa al poti bate pe sports" banuiesc ca suna "sau o bita(bata) ca sa il poti bate pe Sports ". Dar se pare ca tu ai invatat limba romana prin Atrix...asadar ,in cazul tau se poate vorbi despre "limba paterna" si ,in consecinta ,ma fac ca nu observ si restul greselilor . Totusi nu ma pot abtine sa-ti dau un sfat : incearca sa te exprimi monosilabic ; daca si atunci gresesti imi voi cere scuze , deoarece profesorul tau nu putea fi altul decit Marian Vanghelie !
    Last edited by SadAngel; 01-07-2010 at 10:01 AM.

  9. #9

    Default

    :-s mii frica sa intru aici

  10. #10

    Default

    Pai 1 la mana eu am invatat sa scriu romaneste singur, si 2 la mana nu stiu dece cauta mosii pe crims.. iei trb sa stea drq acasa si sa doarma(sa se pregateasca de moarte) . Eu sunt nascut in suedia, parintii doar ma invatat sa vb nu sa scriu , eu singur mam invatat asa ca taci drq de fomist. cand sti tu sa vb suedeza ca mn si sa scrii atunci bagamii vina pana atuncii marsh la pregatire

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •