Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Cheats on

  1. #11

    Default

    aim+wall !

  2. #12
    Guest

    Default

    =))))))))))) poi dc nu e banat dak are bot comando "cap patrat"?
    Last edited by tanatos4kill; 01-09-2010 at 06:17 PM.

  3. #13

    Default

    Pai la verificat?!?!?

  4. #14
    Guest

    Default

    dap, commando are capul patrat..Inchideti fratilor topicul si faceti un pic de curatenie pe forum ca nu se mai poate cu idiotii.

  5. #15
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    lol ce prostie mare ....close topic please

  6. #16
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Brazil
    Posts
    2,308

    Default

    oh my god hahaha

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Esticappatrat View Post
    Dela inceput am scris altceva.. ca ha foloseste cheats, si e adevarat dar find ca toti mo criticat pe mess & skype... nam ce sa fac si am luat jos , nu crede nimeni.. si am zis ca iau jos.. dar eu sunt 95% sigur ca COMMANDO foloseste bot
    ma aqm fara suparare pt nimeni da cu sau fara bot tot una e dc au bot si nu is banati bravo lor nush ce trb aveti voi..va ia painea de la gura sau ce ???

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    ma aqm fara suparare pt nimeni da cu sau fara bot tot una e dc au bot si nu is banati bravo lor nush ce trb aveti voi..va ia painea de la gura sau ce ???
    Pai asta vroiam si eu sa zic dc nu ii vad banati da in fine asta ar fi trebuit raportat la suport center nu aici!

  9. #19
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    1-2 zile lipsesc moderatorii,se umple forumul de offtopicuri :-s

    ps:SadAngel SzopdleapadmocskosFaszatesanyadpicsajat
    Last edited by serbanRullz; 01-13-2010 at 04:05 PM.

  10. #20
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by Esticappatrat View Post
    Dela inceput am scris altceva.. ca ha foloseste cheats, si e adevarat dar find ca toti mo criticat pe mess & skype... nam ce sa fac si am luat jos , nu crede nimeni.. si am zis ca iau jos.. dar eu sunt 95% sigur ca COMMANDO foloseste bot
    1.N-ai scris ,poate ai vrut sa scrii ,dar nu te-ai putut exprima...nici atunci si nici acum ,noroc ca noi avem destula imaginatie si intelegem ce ai dorit sa transmiti de aceasta data;
    2.Ne tot explici ca "ai luat jos"...pai jos sau sus ,noua ne e totuna si nu ne intereseaza preferintele tale s... aaa ,in materie de luat jos sau sus ;
    3.Ramin 5 procente neacoperite ...nici de argumente si nici de simple banuieli,asa ca n-are rost sa mai continuati ;
    4.De ce trebuia redeschisa aceasta polemica de cineva care nimic in comun cu cei in cauza ? Exista vreun interes ? . Nu vreau sa fiu acuzat de partizanat ,asa ca ar fi bine sa lasam clasamentele sa arate cine este mai "in forma" . Oricum ,mult succes si "un an nou fericit" atit baietilor de pe NoName ,cit si lui Atty si celor care il ajuta .

    P.S. 1: Atty ,daca ai chef sa mai negi ca esti ajutat ,las "nem tudom"-ul la o parte si invat ceva de dulce in maghiara ("cukor" e bine ? )
    Last edited by SadAngel; 01-13-2010 at 03:40 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •