Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 61
  1. #31
    Guest

    Default

    ma pa tut u resnic so kapsi isti to rundo sm pometov po 100miljonov sam za kapse mamico jim j****

  2. #32
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by pozejdon
    ma pa tut u resnic so kapsi isti to rundo sm pometov po 100miljonov sam za kapse mamico jim j****

    hahahahaha kai si pa delo

  3. #33
    Guest

    Default

    oh marsikej kar se dogaja na jesenicah ko se gre navijat v lj pa te kapsi zagrabjo zarad pretepanja pa tep nc jasn nasledn dan pa dobis poloznco pa kr nc ti ni jasn

  4. #34
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by pozejdon
    oh marsikej kar se dogaja na jesenicah ko se gre navijat v lj pa te kapsi zagrabjo zarad pretepanja pa tep nc jasn nasledn dan pa dobis poloznco pa kr nc ti ni jasn


    No no malce pretiravaš....100 miljonov

    Sicer pa jas ne hodim na taka srečanja več
    En primer sva s frendom šla Murski pa eni nekaj zavirajo pa se je frend na enga spravo pa ga je pretepo do kome zdaj pa ma 6 miljonov za plačat+zavarovalnici bo mogu+tri leta zapora

  5. #35
    Guest

    Default

    ne mislm 100mio v igrci tko pa par 100tisoc

  6. #36
    Guest

    Default

    aia frend je veliko bolj nasral....

  7. #37
    Guest

    Default

    ja vrjamem jest sm mogu tut kapsu pacvt pa se neki tko postaji pa isto zavarovalnc pa se kej se je najdl k smo se spravl na ene kapse po tekm so me nesl pol u marico pa tak

  8. #38
    Guest

    Default

    ta bo še jebu ježa

  9. #39
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by pozejdon
    ja vrjamem jest sm mogu tut kapsu pacvt pa se neki tko postaji pa isto zavarovalnc pa se kej se je najdl k smo se spravl na ene kapse po tekm so me nesl pol u marico pa tak
    sigurno nisi biu nč pijan ane

  10. #40
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Ninchyy1993
    Quote Originally Posted by pozejdon
    ja vrjamem jest sm mogu tut kapsu pacvt pa se neki tko postaji pa isto zavarovalnc pa se kej se je najdl k smo se spravl na ene kapse po tekm so me nesl pol u marico pa tak
    sigurno nisi biu nč pijan ane
    ki pa on sploh ni vedo kai dela ne kje je

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •