Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
  1. #11
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    In alte jocuri ,conturile se sterg automat si dupa 3 luni ...i-am acuzat si eu pe cei din TCCrew cind am avut de ce ,dar acum chiar nu sint ei de vina . Si eu am uitat sa intru pe un cont ,dar nu pot da vina pe altii pentru scaparile mele . Ehh ,bafta cu noul cont !

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sp00kY View Post
    Mentosanule,daca nu ti-ai activat contu runde in sir ce ai vrea ? Sa iti faca Kirk invitatie ? )

    vezi-ti de treaba ta si nu te baga u in seama...ca mereu imi activam contul.

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SadAngel View Post
    In alte jocuri ,conturile se sterg automat si dupa 3 luni ...i-am acuzat si eu pe cei din TCCrew cind am avut de ce ,dar acum chiar nu sint ei de vina . Si eu am uitat sa intru pe un cont ,dar nu pot da vina pe altii pentru scaparile mele . Ehh ,bafta cu noul cont !
    ms frumos sadangel

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sp00kY View Post
    Mentosanule,daca nu ti-ai activat contu runde in sir ce ai vrea ? Sa iti faca Kirk invitatie ? )

    sa-mi dovedeasca el mie ca nu-mi activam eu contul... ca eu mereu il activam ca sa fiu sigur ca nu o sa se intample ce s-a intamplat acum

  5. #15
    Guest

    Default

    te-a lucrat memox , sigur el e de vina

  6. #16
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    Quote Originally Posted by mastocanu View Post

    Acest utilizator nu exista sau contul a fost sters.

    bravo adminilor sunteti cei mai tari.

    nu e vina adminilor ca nu ti-ai activat tu contul;s-a sters din "baza de date".fa-ti alt cont shi nu uita sa il activezi din cand in cand cand faci pauza de joc...

  7. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Evident, eu nu am altceva mai bun de facut decat sa caut conturi la intamplare si sa le sterg, asa ca hobby.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  8. #18
    Guest

    Default

    si ma rog ce faci tu bun la jocul asta Kirk?

  9. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Spre exemplu, pun CapaT la topicuri inutile.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •