Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 126
  1. #101
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 4EverSky View Post
    Nu cred k theo a facut diferenta , cel putin din punct de vedere al experientei . Nu el a facut organizarea . Nici nu a fost cine stie ce greutate sa te organizezi 3 playeri ..
    Bine punctat !

  2. #102

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    ai dat cu curu de "greu" oleak si gta... nu e usor ))giani pe langa pe langa spuchi sau alex e minciuna jocu nu cere o mare inteligenta ci doar timp si chef
    PS ba spuchi ti.am zis e k e vina ta... din cauza ta toata cearta asta pe forum
    Tu esti jucator vash . Trebuie sa recunoastem esti un pupincurist , oricine isi poate da seama k esti catzelul lu spooky , asa k parerea ta este egala cu 0.. Si totusi cine si-a gasit sa vorbeasca .. Dak spooky si alex sunt mai buni k mn , cu ce te incanta pe tn ? Doar din placerea de a pupa in cur pe altii ?

  3. #103
    Guest

    Default

    Sadangel sau nujtiu care ati spus ca theo e un organizator bun si stie sa traga o echipa dupa el sincer am jucat cu el nu prea mult da am jucat singura diferenta dintre mine si el a fost ca el era mai disperat in rest nu mi-a dat clasa cu nimik

  4. #104
    Guest

    Default

    Hai sa va zic una mai veche Jas la cacat =))

  5. #105
    Guest

    Default

    bah RONSON..sa imi arati si mie unde am zis eu ca iau nu stiu ce top...? Si pentru Sp"zerozero"ky ..Omu'..unii mai au si viata..deci nu trebuie sa demonstrez nimic..mai ales tie...Poate de o sa am si eu timpul necesar pt a juca o runda..o sa arat si eu..dak pot ceva?


    p.s. Ronsoane..tu ai facut ceva?ce mari realizari ai adus tu? Eu unul nu am cu ce ma lauda...is Noob

  6. #106
    Guest

    Default

    Daca ai castigat runda , inseamna ca nu ai viata ? ) coool man )

  7. #107
    Guest

    Default

    ma baietilor... s-a terminat runda in pana mea .. tot aici va certati

  8. #108
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by 4EverSky View Post
    Nu cred k theo a facut diferenta , cel putin din punct de vedere al experientei . Nu el a facut organizarea . Nici nu a fost cine stie ce greutate sa te organizezi 3 playeri ..
    Cind 3 ,cind 10...altcineva spune ca Theo a fost disperat...totusi ,parerea mea este ca daca ati fi jucat fara cineva din vechea garda puteati fi si 20 ,tot nu reuseati sa cistigati daca aveati adversari redutabili...si tocmai acea senzatie de falsa disperare a lui Theo v-a facut sa jucati tare. In fine ,nu vreau sa intru in polemici inutile ,mai ales ca subiectul nu ma priveste .Nu mai conteaza supozitiile "ce-ar fi fost daca..." ,conteaza doar ca runda recent incheiata echipa voastra a fost cea mai buna din "campionatul intern" si in topul international . Inca o data felicitari , distractie placuta tuturor runda viitoare !
    Last edited by SadAngel; 01-27-2010 at 12:17 AM.

  9. #109
    Guest

    Default

    Mda.. Mitza daca cumva te referi la mine cand ai spus "jucator peste noapte" nu-i chiar asa. Am jucat si cu tine candva asa ca nah... .

    Nu inteleg un lucru.. de ce toata lumea presupune ca ala , ala , ala daca nici unu nu stie cum au decurs lucrurile?


    P.S: Sp00ky/Spooky tot nume da caine e. Si faza cu 24/7 n-o fost o gluma. Si tot tu esti cel care are gura cea mai mare. Dute frate si gaseste-ti o fata (daca stii ce-i aia) si las-o mai moale. Sau nu te-ai saturat de l....?

    P.S 2: Sad, theo a jucat foarte mult pe sfarsitul rundei. Meritul este a lui giani chiar daca spui tu ca el nu face parte din "vechea garda"
    Last edited by RoBastard; 01-27-2010 at 07:41 AM.

  10. #110
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    RoBastard cine esti tu in jocu asta de critici lumea ?

    ps: "lipsa de prefesionalism" alex/sp00ky ...giani ...care/cum o dat mai multe milkuri,transferat skil ...etc etc
    Last edited by serbanRullz; 01-27-2010 at 09:11 AM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •