Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 111 to 120 of 126
  1. #111
    Guest

    Default

    Kirk ia mai fii si tu folositor si inchide topicul asta !! ca delireaza lumea pe aici

  2. #112
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by serbanRullz View Post
    RoBastard cine esti tu in jocu asta de critici lumea ?

    ps: "lipsa de prefesionalism" alex/sp00ky ...giani ...care/cum o dat mai multe milkuri,transferat skil ...etc etc
    Nu cred ca trebuie sa fii cineva important sa critici lumea un jucator bun nu e neaparat important...sau cel putin asa cred eu

  3. #113
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RoBastard View Post
    Mda.. Mitza daca cumva te referi la mine cand ai spus "jucator peste noapte" nu-i chiar asa. Am jucat si cu tine candva asa ca nah... .

    Nu inteleg un lucru.. de ce toata lumea presupune ca ala , ala , ala daca nici unu nu stie cum au decurs lucrurile?


    P.S: Sp00ky/Spooky tot nume da caine e. Si faza cu 24/7 n-o fost o gluma. Si tot tu esti cel care are gura cea mai mare. Dute frate si gaseste-ti o fata (daca stii ce-i aia) si las-o mai moale. Sau nu te-ai saturat de l....?

    P.S 2: Sad, theo a jucat foarte mult pe sfarsitul rundei. Meritul este a lui giani chiar daca spui tu ca el nu face parte din "vechea garda"
    =)))) Ahahaha...poate am "fata" si nu mai e nevoie sa-mi caut si daca n-as avea...ce treaba are crimsul cu viata personala ? Te asigur eu k am o "viata" cum ziceti voi...si nu duc lipsa de nimic Mie imi place de astia care,dupa ce scriu la NoName la gb...Goo go go,etc etc..se trezesc pe forum ca niste vedete :> critica,etc etc...SI faza cu 24/7...adica joc 24 de ore din 7 ? E treaba mea cat joc si ce joc..poate joc 25/7 ?! Nu vad ce teraba ai tu ? Inteleg k esti fanul meu dar las-o mai moale =) K autografe nu dau

  4. #114
    Guest

    Default

    Si nu uita Unii de aici...cand juca Olympic toti erau cu "go go go la gb".Ei au castigat de 4 ori top1. Daca noi n-avem "real life" nici nu ma gandesc ce viata au ei :>

    Societatea asta e impartita in 2 : Astia cu performantele si ceilalti cu criticile Si inchideti dreaq topicu asta odata...k mai lipseste sa vina nashu si quaresma si e boieram =)

  5. #115
    Guest

    Default

    Ia inerveazate tu bha spoky si aratale cat de mucos esti :P

  6. #116
    Guest

    Default

    Nu ma inervez...k nu sunt ei atata de secsi sa ma inervez :> Si nici nu sunt pe invers.

  7. #117
    Guest

    Default

    e dati dreaq vedeatele astea..impresionistilor..huhhh

  8. #118
    Guest

    Default

    Good round Nssc duda 4ever si lui tanatos si lax....GG cu toptul la toti Pacat ca m-au mutat pe Romania pe mine( cu toate ca sigur nu il intreceam pe toni dar voiam sa vad daca fac mai mult ca McaFeer...Oricum gg la toti!(si nu va mai certati)

  9. #119
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by inglouriousstar View Post
    Good round Nssc duda 4ever si lui tanatos si lax....GG cu toptul la toti Pacat ca m-au mutat pe Romania pe mine( cu toate ca sigur nu il intreceam pe toni dar voiam sa vad daca fac mai mult ca McaFeer...Oricum gg la toti!(si nu va mai certati)
    Lol pe tony nu aveai sanse k el mai cumpara destul skill avea destui sponsori.Oricum mersi

  10. #120
    Guest

    Default

    se poate inchide topicu bafta runda asta celor care joaca !

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •