Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 126
  1. #11
    Guest

    Default

    Ar trebui sa fiti multumiti k au luat zaka si emde ban,k doar asa ati prins top5...nu va pripiti cu calcule (k daca nu lua teapa nashu,etc tec) Daca nu lua teapa nashu nu va dona.Ar trebui s ava vedeti lungu nasului si sa fiti multumit cu top4 tras de coada.Felicitari oricum. Ps..Giani,...vreau raspuns (rofl)

  2. #12
    Guest

    Default

    Felicitari .

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sp00kY View Post
    Ar trebui sa fiti multumiti k au luat zaka si emde ban,k doar asa ati prins top5...nu va pripiti cu calcule (k daca nu lua teapa nashu,etc tec) Daca nu lua teapa nashu nu va dona.Ar trebui s ava vedeti lungu nasului si sa fiti multumit cu top4 tras de coada.Felicitari oricum. Ps..Giani,...vreau raspuns (rofl)
    unde sunt felicitarile in postul tau ma? Felicitari baieti in general, felicitari Giani si Cainele si Sebi in special.

  4. #14
    Guest

    Default

    se vede invidia .. bai spuchii
    Last edited by GangStarsRullz; 01-24-2010 at 09:22 AM.

  5. #15
    Guest

    Default

    Bravo baieti ......asta e viata data viitoare ma gandesc de 10 ori pana fac un lucru bravo..

  6. #16
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    Felicitari Giani/duduletz331/NssC...

    Felicitari LAXfiles&tanatos pt top3

    Felicitari baietii din FortKnox/Benny si McaFeer :*

    inca o runda in care ROMANIA apare la statistici (party) ...

  7. #17
    Guest

    Default

    Nicule nu cred k binoclesti bine.Din cate vad eu (cu ochelarii pe ochi) am scris Felicitari oricum.Acu nush ce vezi tu =) Si ce invidie wa skorpioane ? Pt un top4 ? Nu sunt invidios dar ma enerveaza k nu isi vad lungu nasului...Acu sa fim seriosi..Daca nashu n-o lua in buza de la portughezi nici nu se punea in discutie sa doneze cu Bananierii =) Si acu vine un destept si zice...k daca ar fi fost si aia 1.5kk am fi luat top3.Dar va puneti intrebarea ? Meritati top3 ? FELICITARI

  8. #18
    Guest

    Default

    spooky intra pe mess oleaca ma sunt nashu

  9. #19

    Default

    Dar care e rostu tau pe forumul asta Sp00ky? Si app eu nu am sa iti raspund la nici o intrebare . Sa-ti raspunda catelul tau : vash

  10. #20
    Guest

    Default

    meritau .. pentru ca au jucat corect fata de alti jucatori .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •