Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: 18 rokov

  1. #1
    Guest

    Default 18 rokov

    ako je mozne ze pri registracii musel kazdy mat 18 rokov (aspon to potvrdzoval) a niektore postavy maju nastaveny rok narodenia 1996 ? myslim ze ak sa niekto narodil v roku 1996 tak nemohol mat pri registracii v roku 2007 18 rokov

  2. #2
    Guest

    Default

    Jde o to, že hrát the crims je povoleno lidem kterým už 18 bylo. Těm co nebylo je dovoleno hrát, pouze pokud to dovolí rodiče

  3. #3
    Guest

    Default

    no neviem ale ja

    nevidim nic o rodicoch

  4. #4
    Guest

    Default

    omg tak to nevim kde jsem se to dočetl, každopádně by mě zajímalo, jak chceš kontrolovat, že všem už bylo 18

  5. #5
    Guest

    Default

    § 2
    Accounts are available to everybody over 18 years of age or, in their discretion, their minor child. If you are a minor, your parent(s) or guardian(s) must verify the registration process, in which case they will take full responsibility for all obligations under this Agreement.


    Kdysi to bývalo přímo u registrace

  6. #6
    Guest

    Default

    Tak je to v pravidlach jedno s prvych pravidiel. Ze hrac TC musi mat vek 18 rokov a viac alebo ak nema 18 rokov tak musi mat povolenie od rodicov aby mohol hrat.

    Kontrolovat kto ma kolko rokov je tazske takto po nete takze sanca je nulova.

  7. #7
    Guest

    Default

    moc by som bol zvedavý kto má povolenie

  8. #8
    Guest

    Default

    Já nemam

  9. #9
    Guest

    Default

    no skoda ... dalsie podarene pravidlo ... len som sa chcel zbavit takych charov u ktorych je jasne ze maju menej ako 10 rokov (profil ... vyjadrovanie na namesti ...)

  10. #10
    Guest

    Default

    Flowyodle mě to tam je z prevence.Když vstupuješ na erotické stránky ,tak taky se tě to ptá jestli maš více 18let a je všem jedno jestli lžete .Mám takovy pocit,že pokud na tech stránkach nebude upozornění,můžou dostat pokutu.To stejně v televize...Upozornume vás,že tento pořad není vhodný pro mladistvé....Prevence je Prevence :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •