Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Credite

  1. #1
    Guest

    Question Credite

    Salut am completat formularu acela pentru 25 de credit am bagat tot informati despre card bla bla am downlodat programu am downlodat melodi dar nu am deloc nici un credit pe cont ? dc ??

  2. #2
    Guest

    Default

    am facut cerere dinaia in pagina aia cu link-urile alea si am primit un msg inapoi de la ei am urmat si toti pasi de acolo si tot degeaba nam primit nimic ... daca doriti mai multe detalii valabil pt administrator sau nush cui sa ma adresez va arat mail-urile ce le-am primit de la "
    Offerpal Support <[email protected] "

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Salut,

    Nu am idee ce se intampla, dar o sa me interesez si de indata ce aflu ceva am sa postez aici ca sa te anunt.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Mi s-a spus ca trebuie sa-i contactezi direct pe cei de la Offerpal. Adresa lor de contact este [email protected] iar in email ar trebui sa scrii ID-ul contului, adresa de email pe care este inregistrat contul si sa le spui ca pe Free Online RPG: The Crims - The life of a criminal ai luat un Survey, ca ai completat toti pasii dar nu ai primit nimic si etc. Totul in Engleza.

    Imi pare rau ca nu te putem ajuta noi direct, dar serviciul acesta nu depinde de echipa TC Crew. Mult succes!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #5
    Guest

    Default

    am trimis akm..asa cum ai spus tu am mai incercat si acolo in engleza aia mau trimis altundeva...da ma enerveaza ca mi-am bagat datele de pe card si nu am primit nimic

  6. #6
    Guest

    Default

    Asta e frate ) te-au facut de bani ..

  7. #7
    Guest

    Default

    Din pacate ai luat teapa

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by M1tza View Post
    Asta e frate ) te-au facut de bani ..
    nu ma facut de nici un ban era doar faza ca trebuia sa iti bagi datele de card acolo ca sa se asigure ei ca nu ii inseli oricum eu nu am nici un ban pe card :P

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ReMoVeD View Post
    oricum eu nu am nici un ban pe card :P
    atunci intreaba'te de ce nu ai primit creditele ) aide plm, asta e cel mai bun exemplu al crimsului de azi ) de'asta ma si amuza maxim astia de se dau mari jucatori... fiti ma baieti cei mai buni, dar uitati'va ce concurenta aveti ^^^ )

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ando View Post
    atunci intreaba'te de ce nu ai primit creditele ) aide plm, asta e cel mai bun exemplu al crimsului de azi ) de'asta ma si amuza maxim astia de se dau mari jucatori... fiti ma baieti cei mai buni, dar uitati'va ce concurenta aveti ^^^ )
    prietene daca nu sti despre ce e vorba mai bine nu te baga daca te-ai uitat de curiozitate pe formularu ala pt 25 de credite acolo spunea doar sa iti bagi datele de pe card si ca nu e nevoie de bani trebe doar datele ca sa vada ca nu ii fraieresti si in + de asta eu nu trebuia decat sa ma inregistrez si sa le downlodez programu ala cea ce am si facut.., asa ca nu te mai baga tu in seama sa te razi ca un prost ca nu sti despre ce e vorba
    Last edited by ReMoVeD; 02-04-2010 at 05:31 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •