Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12

Thread: Credite

  1. #11
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by ReMoVeD View Post
    prietene daca nu sti despre ce e vorba mai bine nu te baga daca te-ai uitat de curiozitate pe formularu ala pt 25 de credite acolo spunea doar sa iti bagi datele de pe card si ca nu e nevoie de bani trebe doar datele ca sa vada ca nu ii fraieresti si in + de asta eu nu trebuia decat sa ma inregistrez si sa le downlodez programu ala cea ce am si facut.., asa ca nu te mai baga tu in seama sa te razi ca un prost ca nu sti despre ce e vorba
    Incearca sa iti controlezi limbajul ... in cazul in care ai nelamuriri citeste regulamentul forumului si ghidul de utilizare. Daca nu esti de acord cu opinia altui jucator incearca sa ataci subiectul discutiei si nu persoana. El nu te-a jignit cu absolut nimic.

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ReMoVeD View Post
    prietene daca nu sti despre ce e vorba mai bine nu te baga daca te-ai uitat de curiozitate pe formularu ala pt 25 de credite acolo spunea doar sa iti bagi datele de pe card si ca nu e nevoie de bani trebe doar datele ca sa vada ca nu ii fraieresti si in + de asta eu nu trebuia decat sa ma inregistrez si sa le downlodez programu ala cea ce am si facut.., asa ca nu te mai baga tu in seama sa te razi ca un prost ca nu sti despre ce e vorba
    1. formularele alea iti cer sa iti faci cont pe o luna ca sa iti trimita creditele, ca daca e vorba doar de datele dupa card am si eu vreo 15 carduri goale, in curs de expirare... imi dau baietii 375 de credite moka ?

    2. hai sa pastram niste limite de limbaj, ca n'am revenit pe forum de dragul vostru

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •