Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. #1
    Guest

    Default Listky do clubu / vydrz

    Zdravím,chcel by som sa spytat, ako si mozem dobit vydrz, nechapem ako nejaky manici dokazu za paru dni nabrat 10 000 respect ked listky dojdu hned, a nemozem nic robit iba cakat na dalsi den kym mi pride 12 Listkov,. tak prosim poradte mi co mam robit ? da sa nejakym sposobom kupit listky? alebo da sa este nejak dobit vydrz okrem cakania ? dakujem za OdpoVeď )

    PS: -> a ak sa nahodou neda dobit vydrz nijak inak, tak by som chcel navrhnut aby ste tie listky pridali, zacali sme to hrat s kamosmi a dost nam to vadi

  2. #2
    Guest

    Default xD moja reč

    Aj ja stim suhlasim je to picovina ked za 1 den 12 lystkov za 5 min ich nemam dpce aspon 100 ich pridavajte
    Last edited by snowe; 02-01-2010 at 07:32 PM.

  3. #3
    Guest

    Default

    Dajte si po facke chlapci lístkov je dosť.. Keby ste nerobili sólové lúpeže ale cez gang tak nemáte problém. Zo 70 lístkov od začiatku kola spravíš 1000 statov a potom môžeš ísť do preč

  4. #4
    Guest

    Default

    engine chuckle

  5. #5
    Guest

    Default

    chcem sa spytat ze ako si mam zvecsit pismo v profil eked ho mam len male a pozeram ine profily a oni to maju docela welke a pod profilom to neni napisane

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by preco View Post
    Dajte si po facke chlapci lístkov je dosť.. Keby ste nerobili sólové lúpeže ale cez gang tak nemáte problém. Zo 70 lístkov od začiatku kola spravíš 1000 statov a potom môžeš ísť do preč
    lenze aj ked robis s gangu lupeze..aj vtedy sa ti minie vydrz neni to jedno ?

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by preco View Post
    Dajte si po facke chlapci lístkov je dosť.. Keby ste nerobili sólové lúpeže ale cez gang tak nemáte problém. Zo 70 lístkov od začiatku kola spravíš 1000 statov a potom môžeš ísť do preč
    lol facku si daj jedine ty, sak ja nehovorim zo zaciatku z tych 100 listkov v poho nafarmim aj 1200 stats + rsp...lenze potom co?...tie listky sa raz minu.. a ci robim solove alebo gangove to je to Uplne to iste, vydrz mi pojde dole tak ci tak, tak sa pozri co si napisal...lHol...

  8. #8
    Guest

    Default

    Ked robis gangove tak spravis 3. za 1. listok a davaju viaaac..A listkov je vzdy dost..Co sa tyka pisma daj si do google php codes alebo cosi take.cus bus

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by Colgatte View Post
    Zdravím,chcel by som sa spytat, ako si mozem dobit vydrz, nechapem ako nejaky manici dokazu za paru dni nabrat 10 000 respect ked listky dojdu hned, a nemozem nic robit iba cakat na dalsi den kym mi pride 12 Listkov,. tak prosim poradte mi co mam robit ? da sa nejakym sposobom kupit listky? alebo da sa este nejak dobit vydrz okrem cakania ? dakujem za OdpoVeď )

    PS: -> a ak sa nahodou neda dobit vydrz nijak inak, tak by som chcel navrhnut aby ste tie listky pridali, zacali sme to hrat s kamosmi a dost nam to vadi
    vydrz sa da dobit troma sposobmi:
    1. cakanim
    2. uzivanim drog v baroch/kluboch
    3. sulozenim s kur*ami v bordeloch

    ako vravis ti manici pouzivaju viac uctov(kukiel) na ktorych hraju a potom si presuvaju staty a na hlavnych uctoch vacsinou len kradnu a obchoduju

    a viac listkov by bola hlupost, uz teraz ich je prilis vela...

    Quote Originally Posted by Qake4 View Post
    chcem sa spytat ze ako si mam zvecsit pismo v profil eked ho mam len male a pozeram ine profily a oni to maju docela welke a pod profilom to neni napisane
    na toto pouzivaju funkciu bb code...staci troska pouzit google a najdes ich aj viacej,
    ale konkretne velkost pisma sa meni [size=napr. 22]text[/size]
    Olympic member

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Colgatte View Post
    lol facku si daj jedine ty, sak ja nehovorim zo zaciatku z tych 100 listkov v poho nafarmim aj 1200 stats + rsp...lenze potom co?...tie listky sa raz minu.. a ci robim solove alebo gangove to je to Uplne to iste, vydrz mi pojde dole tak ci tak, tak sa pozri co si napisal...lHol...
    Samozrejme vždy vyhrá niekto kto má 1200 statov lebo nemá lístky celé kolo Kapustna hlava za GG lúpež dostaneš cca rovnako statov ako zo sólovky, 10x viac kešu, a spravíš 3 na 1 lístok. Tak porozmýšlaj či neskáčeš moc vysoko

    ps: vypravam o menších lúpežiach na ktore by si eventuálne mohol mať

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •