Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Guest

Quote Originally Posted by BadSkull View Post
    ewt gercekten cok guzel bi konuya deginmissiniz..
    tşkler burak ergin kardesim sanada tşk ederim emre kardesim sanada tşk ederim insanlarımız gercekten cok usengec ama bunun farkına warıyorlar yawas yawas kapıyorlar yani nası oyunda prof oluncagını diger sezonlara nazaran bu sezon insanlarımızda ilerleme war

Bence 19.sezon dan sonrası bozdu oyunu vede hiç ilerleme yok her zamanki gibi kavga, küfür,aptal çete yarışmaları, yok bu çete böle yok o öyle falan.. ve bu hiç değişmiyecek 10 yıl geçse bile eşek eşektir xD

Guest

Oyunu bozan sey 13 yasindaki cocuklarin oyunu ogrenmesidir.Artk herkes kendi kendine kasiyo.Oncedn oylemiydi

Guest

o degil yeni başlayanlar forum u tanımıor cogu öle :S

Guest

Quote Originally Posted by Yasin4FuN View Post
    o degil yeni başlayanlar forum u tanımıor cogu öle :S
    Tanımamak gibi bişey yok, bilmedigin bir oyunu nasıl öğrenirsin forumuna girerek bunda zor birşey yok çıkış butonunun yanında forum linki var kolaylıkla girilir konuları görmek için üyelikte istenmıyor sadece mesaj yazabilmek için üyelik isteniyor.

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post
    Tanımamak gibi bişey yok, bilmedigin bir oyunu nasıl öğrenirsin forumuna girerek bunda zor birşey yok çıkış butonunun yanında forum linki var kolaylıkla girilir konuları görmek için üyelikte istenmıyor sadece mesaj yazabilmek için üyelik isteniyor.
    yok ama forum cidden bi acayip .. Oyuna 4 yıl önce girdim foruma anca 1-1.5 yıl önce falan girebildim.. giriş sistemi tuhaf en eski şifreni unuttuysan giremiyorsun

Guest

Quote Originally Posted by Emreforever View Post
    Oyunu bozan sey 13 yasindaki cocuklarin oyunu ogrenmesidir.Artk herkes kendi kendine kasiyo.Oncedn oylemiydi
    Ben meydan'da 25 yaşlarında çok kişi gördüm 13 yaşındakilerden bile daha küfürbaz mızmızlar.. Bence bunun yaşla pek ilgisi yok, düzgün yetiştirilme ve eğitimle ilgisi var..