Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Mod iepure

  1. #1
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default Mod iepure

    am si eu o intrebare... daca am un user in mod iepure mai pot sa il dezactivez? [ nu mai stiu cum si ce e pe aici ] ms

  2. #2
    Guest

    Default

    Cand ai setat contul in mod iepure iti apare mesajul :

    Atentie! Aceasta actiune este ireversibila. Un cont setat la modul iepure nu mai poate fi schimbat la modul normal. deci nu
    Last edited by SerbanRulz; 02-04-2010 at 02:05 AM.

  3. #3
    Guest

    Default

    ceea ce e una din cele mai mari prostii ale jocului... si daca ne gandim putin, de 10 runde incoa' nu s'a mai facut nimic inteligent in joc, asa ca nu ne mai mira nimic

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ando View Post
    ceea ce e una din cele mai mari prostii ale jocului... si daca ne gandim putin, de 10 runde incoa' nu s'a mai facut nimic inteligent in joc, asa ca nu ne mai mira nimic
    dc nu iti convine poti sa numai joci ... oricum dupa cum a aratat si serban e scris mare si clar e modul epure este ireversibil deci numai dati vina pe admini

  5. #5
    Guest

    Default :))

    Intr-un fel ar fi fain sa joci la top pe mod iepure si in ultima zi sa treci pe normal (o surpriza )

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    Intr-un fel ar fi fain sa joci la top pe mod iepure si in ultima zi sa treci pe normal (o surpriza )
    uau ... din fericire nu se poate lucrul asta,ca sa nu se intample atacuri de cord pe the crims.

  7. #7
    Guest

    Default (rofl)

    ) mdea ar fi fain cand joaca nn la top in ultima zi sa apara olympic pe 1 ...

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    ) mdea ar fi fain cand joaca nn la top in ultima zi sa apara olympic pe 1 ...
    ca sa zici si tu ceva , nu ?

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DuDa31 View Post
    ) mdea ar fi fain cand joaca nn la top in ultima zi sa apara olympic pe 1 ...
    lasa.l ma alex... k aqm e mare jucator :>:> nu se poate compara cu noi jucatorii astia de rand, el joaka numai cu straini )) maine il vezi k ia 1 intern cu olympic si numai el e player

  10. #10
    Guest

    Default

    Da wa vash cand ti-am zis ca joc pe olympic era vorba ca nu zici la nimeni X(X(

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •