Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
  1. #11
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Samozrejme, že to nie je ospravedlnenie, ale preklady tejto hry robia nadšenci, mladí ľudia, robia to skoro zadarmo a keď vedia anglicky, je to fajn.

    Pamätníci tí ešte pamätajú aj iné preklady, kde na každom kroku človek narazil na hrubku aj v pomocnom slovese ako napríklad "byť". Z tohto pohľadu ten trend v preklade je skvelý.

    Keďže majitelia neponúkajú trhové ceny za preklad, ten nie je ani profesionálny. Áno, je tam veľa chýb, je dobré, že sa na ne upozorňuje, len prosím, bol by som zaviazaný, pokiaľ pri formálnom vyjadrovaní sa smerom k prekladateľom prihliadalo aj na tento faktor a pokiaľ možno zaobchádzalo sa s nimi ohľaduplne a v rukavičkách.

    Vďaka!

    M.

  2. #12
    Guest

    Default

    To je v pohode... Nech sa smejú a robia srandu... veď aj ja som sa smial na killerovi (nič proti tebe samozrejme) ale tie chyby tam boli na pousmiatie hlavne v inej hre čo si robil preklad tam som sa zabavil skvelé... ani hrať som to nemusel a zabavil som sa

  3. #13
    Guest

    Default

    Chlapci to viete, že obvykle prekladám kapku naliaty. To vieš vtedy chytím tvorivého ducha. A spravím to rýchlo a potom to upravujem keď mám čas. Zdeno prezraď ktorá že to bola SOB (Speed on Blood) alebo LOS (Life of Side). Ak sa jedná o posledný projekt tak tam trošku chlapci vo vedení zaspali a nepridávajú opravené veci už cca pól roka. To vieš každý ma svoje mouchy a moje sú v podpise.

    Idem sa ja teda hrabať v kóde...

  4. #14
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Len malá poznámka mimo témy:

    Snáď si sa nehral s kódom killer tak, že si si vymazal účet... To by bola škoda!

    M.

  5. #15
    Guest

    Default

    Berieš to moc vážne ty Duch..Som sa uprimne pobavil na tej webke a hlavne história..Ale zomrieš ako furion..A zo cťou..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •