Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46
  1. #1
    Guest

    Default ADMINI To Zlodzieje I Nic Wiecej

    OD kilku Edycji gry gram w ta Gre dostalem po raz kolejny bana !!! Czy jest warto banowac za to ze znajduje sie uchybienia w GRZE ? to chyba tylko dobrze dla mnie i dla graczy ze umimi dojsc do czegos takiego ze jestesmy sprytniejsi niz oni . Przeczytalem nowy topic na Stronie glownej TC i Tylko pogratulowac Thoriefowi nowego pomyslu :

    2.8 Zabroniony jest handel kontami TC, ponieważ jest to własność twórców Gry;
    2.8.1 Każda próba sprzedaży konta grozi dożywotnim zablokowaniem konta;
    2.9 Zabronione jest używanie proxy w celu zmiany narodowości swojego konta.
    2.8.2 Zabronione jest przelewanie/oddawanie stat dla innych graczy;


    1.To teraz wygr edycje ten kto robi najwiecej Ruskow i Ali bo mam 30 kukiel to nie mam prawa zlac statow ? czemu nie rozumie ? to samo jest jak byla zabronia gra na multi. Po co mi te kukly jak i tak nie moge z nimi nic zrobic THORRIEF GRATULUJE GLUPOTY .

    2. Dla czego jest zabronione sprzedawanie kont ? bo to jest wlasnosc tworcow Gry ? THORRIEF czy Ty czy Zed czy momex Mi zrobili kukly po 30 k respektu kukly po 100 k statow ?? Zrobilem To ja wiec to jest moja praca i moje Konto PO RAZ KOLEJNY
    GRATULUJE GLUPOTY .

  2. #2
    Guest

    Default

    Zgaszam się z Wysoszonym! Jak nie mozna przelewac stat to zabroncie multi!




    Pozdrawiam
    Hourman

  3. #3
    Guest

    Default Re: ADMINI To Zlodzieje I Nic Wiecej

    [quote="wysuszony"]

    2.8 Zabroniony jest handel kontami TC, ponieważ jest to własność twórców Gry;
    2.8.1 Każda próba sprzedaży konta grozi dożywotnim zablokowaniem konta;
    2.9 Zabronione jest używanie proxy w celu zmiany narodowości swojego konta.
    2.8.2 Zabronione jest przelewanie/oddawanie stat dla innych graczy;

    quote]

    Hmm czy to znaczy , że osoba , która zabierze komuś staty po kontakcie w klubie lub pubie dostaje bana ??:P
    Myślę , że ten punkt regulaminu wywoła wiele nieporozumień i niejasności.Nie wiem w jaki sposób ktoś udowodni graczowi , że dobrowolnie oddał (przelał) staty??
    Bywały takie przypadki , że konto kolesia zawieszało się w klubie i było atakowane kilkadziesiąt razy.
    Jeszcze jedno mnie bardzo nurtuje , kto bedzie banowany ten co oddaje czy ten co zabiera ??
    Według mnie główna idea tej gry czyli "dokopanie przeciwnikowi" zostanie zdelagalizowana , po wprowadzeniu tego punktu regulaminu.
    Dobra spadam od kompa za dużo już tu dzisiaj namieszałam.

  4. #4
    Guest

    Default Re: ADMINI To Zlodzieje I Nic Wiecej

    Quote Originally Posted by wysuszony
    OD kilku Edycji gry gram w ta Gre dostalem po raz kolejny bana !!! Czy jest warto banowac za to ze znajduje sie uchybienia w GRZE ? to chyba tylko dobrze dla mnie i dla graczy ze umimi dojsc do czegos takiego ze jestesmy sprytniejsi niz oni . Przeczytalem nowy topic na Stronie glownej TC i Tylko pogratulowac Thoriefowi nowego pomyslu :

    2.8 Zabroniony jest handel kontami TC, ponieważ jest to własność twórców Gry;
    2.8.1 Każda próba sprzedaży konta grozi dożywotnim zablokowaniem konta;
    2.9 Zabronione jest używanie proxy w celu zmiany narodowości swojego konta.
    2.8.2 Zabronione jest przelewanie/oddawanie stat dla innych graczy;


    1.To teraz wygr edycje ten kto robi najwiecej Ruskow i Ali bo mam 30 kukiel to nie mam prawa zlac statow ? czemu nie rozumie ? to samo jest jak byla zabronia gra na multi. Po co mi te kukly jak i tak nie moge z nimi nic zrobic THORRIEF GRATULUJE GLUPOTY .

    2. Dla czego jest zabronione sprzedawanie kont ? bo to jest wlasnosc tworcow Gry ? THORRIEF czy Ty czy Zed czy momex Mi zrobili kukly po 30 k respektu kukly po 100 k statow ?? Zrobilem To ja wiec to jest moja praca i moje Konto PO RAZ KOLEJNY
    GRATULUJE GLUPOTY .
    Ale oni pozwolili ci utworzyć konto, które znajduje się na ich serwerze, wiec jest ICH kontem. Staty moze i są twoje, ok staty możesz sprzedać, ale konto nie. Nigdzie nie jest napisane, że nie można sprzedawać stat. "gratuluje głupoty"

  5. #5
    Guest

    Default

    Pamiętam Kamysie jak była na 1 miejsce kiedys... Dobry Gracz! Mozesz mi podac swoje gg?

    Pozdrawiam
    Hourman

  6. #6

    Default

    Rotfl co to ma byc stat nie mozna przelewac? To jak kogos w klubie jebne za +10 to ban bedzie? xD Hahaha graty zmieniać reguły podczas gry jesteście BOSCY !!!

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 14joker
    Rotfl co to ma byc stat nie mozna przelewac? To jak kogos w klubie <font color=green>***</font> za +10 to ban bedzie? xD Hahaha graty zmieniać reguły podczas gry jesteście BOSCY !!!
    Ej ale on tą regułe sam wymyślił, tego nie ma w dziale reguły. Ale w sumie możnaby takie coś wprowadzić, fajna zmiana by była...

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by MuzikPL
    Quote Originally Posted by 14joker
    Rotfl co to ma byc stat nie mozna przelewac? To jak kogos w klubie <font color=green>***</font> za +10 to ban bedzie? xD Hahaha graty zmieniać reguły podczas gry jesteście BOSCY !!!
    Ej ale on tą regułe sam wymyślił, tego nie ma w dziale reguły. Ale w sumie możnaby takie coś wprowadzić, fajna zmiana by była...
    Rotfl zaloguj sie na tc i na stronie starowej masz ...

  9. #9
    Guest

    Default

    Ok Spoko , A moze Ktos napisze cos w moim temacie hehe
    Nazwa: Poradniki!
    Z gory Thx


    Pozdrawiam
    Hourman

  10. #10
    Guest

    Default

    A ja uważam ze multi powinno zostac usuniete bo sprawia tylko ku....... problemy. A pozatym gra bez multi stała by sie przyjemniejsza, ciekawsza, i łatwiejsza do kontrolowania przez adminów.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •