Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
  1. #11
    Guest

    Default

    Zgadzam sie w całosci z Kamysia. Zaden admin nie udowodnij komus ze oddaje staty. Totalna parodia. Przeciez jak spotka kogos w klubie i dostanie to lajt i moze robic tak w kolko bo jest np. glupi I za nic w swiecie nie moze dostac bana za glupote

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Evonn
    A ja uważam ze multi powinno zostac usuniete bo sprawia tylko ku....... problemy. A pozatym gra bez multi stała by sie przyjemniejsza, ciekawsza, i łatwiejsza do kontrolowania przez adminów.
    Popieram, ale to już chyba od następnej edycji. Ciekawe, jak po wejściu tej reuły będzie się zdobywac staty na początku, bo 90% osób przelewa z kukieł, bo 1v1 i grupy są za bardzo ryzykowne jeszcze.
    Ale podobają mi się kroki podjęte przez adminów, tylko czy będą stali w swoich poglądach, bo jak im zaraz 1000 kukieł napisze, że to był zły pomysł to mogą się dać przekonać.

  3. #13
    Guest

    Default

    I tak Jak Bedzie Runda 21 Multi bedzie dozwolone..


    Pozdrawiam
    Hourman

  4. #14
    Guest

    Default Re: ADMINI To Zlodzieje I Nic Wiecej

    Quote Originally Posted by wysuszony
    OD kilku Edycji gry gram w ta Gre dostalem po raz kolejny bana !!! Czy jest warto banowac za to ze znajduje sie uchybienia w GRZE ? to chyba tylko dobrze dla mnie i dla graczy ze umimi dojsc do czegos takiego ze jestesmy sprytniejsi niz oni . Przeczytalem nowy topic na Stronie glownej TC i Tylko pogratulowac Thoriefowi nowego pomyslu :

    2.8 Zabroniony jest handel kontami TC, ponieważ jest to własność twórców Gry;
    2.8.1 Każda próba sprzedaży konta grozi dożywotnim zablokowaniem konta;
    2.9 Zabronione jest używanie proxy w celu zmiany narodowości swojego konta.
    2.8.2 Zabronione jest przelewanie/oddawanie stat dla innych graczy;


    1.To teraz wygr edycje ten kto robi najwiecej Ruskow i Ali bo mam 30 kukiel to nie mam prawa zlac statow ? czemu nie rozumie ? to samo jest jak byla zabronia gra na multi. Po co mi te kukly jak i tak nie moge z nimi nic zrobic THORRIEF GRATULUJE GLUPOTY .

    2. Dla czego jest zabronione sprzedawanie kont ? bo to jest wlasnosc tworcow Gry ? THORRIEF czy Ty czy Zed czy momex Mi zrobili kukly po 30 k respektu kukly po 100 k statow ?? Zrobilem To ja wiec to jest moja praca i moje Konto PO RAZ KOLEJNY
    GRATULUJE GLUPOTY .
    tu zostalo napisane tylko ze nie można zlewac stat od innych graczy a nie od swoich qkiel i... skoro konta należa do adminów to przeciez po sprzedaży nadal beda ich wlasnoscia <rotfl>

    ale z tego co mi wiadomo dozwolone jest wspoldzielenie konta i laczenie to jezlei sie wspoldzieli konto to chyba oczywiste ze qkly maja rożne ip a co do laczenia to jezeli jest dozwolone to powinno byc zabronione... bo oddanie stat bedzie moglobyc interpretowane jako polaczenie konta ;/ ogolnie rzecz biorac h...wy pomysł

  5. #15
    Guest

    Default

    Thorrief powinien dostac bana na swoja glupote w tej grze poznajemy ludzi i to dla nich gramy a nie dla siebie. Wogole nie widze sensu reguly zakazu oddawania stat gracze oddaja komus staty od kad tylko TC istnieje

  6. #16
    Guest

    Default

    Faktycznie dziwny ten regulamin. To chyba sprawa gracza co zrobi ze statystykami.
    A z Thorriefa sie nie śmieję, bo zabronione.

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LySyNizariJajcun
    Thorrief powinien dostac bana na swoja glupote w tej grze poznajemy ludzi i to dla nich gramy a nie dla siebie. Wogole nie widze sensu reguly zakazu oddawania stat gracze oddaja komus staty od kad tylko TC istnieje

    Tu chodzi o oddawanie konta a nie stat. Staty dalej można oddawać.

  8. #18

    Default

    o lol ale bez sens

    nie moge zlac stat na glowne?

    a co do tych 3 banow to jest racja




    3 bany co ede

    moze mi ktos cos wyjasnic?

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Evonn
    A ja uważam ze multi powinno zostac usuniete bo sprawia tylko ku....... problemy. A pozatym gra bez multi stała by sie przyjemniejsza, ciekawsza, i łatwiejsza do kontrolowania przez adminów.
    a ja uważam że jak ktoś nie ma czasu to nie pownien grać. wydanie 8 wejściówek zajmuje kilka minut. pobawisz się pół godziny i po zabawie. gra nie powinna ograniczać nas w ten sposób. wygrywa ten kto więcej czasu poświęca lub ma lepszą ekipę. jeśli multi zostanie zlikwidowane to muszą zrobić coś żeby zapewnic ciągłość rozgrywki. poza tym liczba oglądanych stron im spadnie a co za tym idzie TC nie bedzie juz tak atrakcyjną tablicą pod reklame. a zapewne reklama to spora cześć ich wpływów (jak również innych "darmowych projektów" - dla przykładu darmowa przeglądarka firefox wygenerowała w dużej części dzięki reklamom zyski rzedu kilku mld $). poza tym handel dragami został ograniczony maksymalnie. walka o "uczciwość rozgrywki" i "fun" ludzi którzy spędzają 30 min dziennie przed kompem i chcą być top, idzie nie w tym kierunku - można powiedzieć że wymierzona jest w hardcorowych graczy.

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LySyNizariJajcun
    Thorrief powinien dostac bana na swoja glupote w tej grze poznajemy ludzi i to dla nich gramy a nie dla siebie. Wogole nie widze sensu reguly zakazu oddawania stat gracze oddaja komus staty od kad tylko TC istnieje
    Kozak post jesteś najśmieszniejszym człowiekiem jakiego w życiu "widziałem" poznajesz ludzi?? to czemu podszywasz się pod innych graczy? i ostatnio mówiłeś o wygranej edycji a nie o poznawaniu ludzi A że nie widzisz sensu reguły oddawania stat, to nie dziwne, bo jesteś tak ograniczony że umiesz bić tylko sam siebie w 5 edycji Ci tak dobrze nie szło jak był zakaz multi i kiedyś się nie oddawało stat.

    Dalej ktoś jeszcze napisał pare głupot. Każdy kto uważa że multi jest dobre, jest idiotą i to że jest dozwolone wcale nic nie da ekipie TC, bo jest 1 gracz i 50 kont. Myślicie że na każde 50 kupi credo? <hahaha> Mogą tylko na tym tracic, bo trzeba stawiać nowe serwery bo są lagi, które tworzą KUKŁY płaczecie że 10 minut robi się rabunek, a nie pomyśleliście, że sami tą sytuację robicie?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •