Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
  1. #21
    Guest

    Default

    Problemy z czytaniem ze zrozumieniem, co? Też to kiedyś miałem. W podstawówce mi pomogli.
    Naprawdę zaczynają mnie irytować te wszystkie wycieczki osobiste spowodowane nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem.

    Gdzie jest napisane, że nie można przelewać statów między kontami? Gdize jest napisane, że zabronione jest "wysysanie" kont? Proszę o cytat.
    Bo ja jedynie widzę punkt mówiący o zakazie oddawania KONT.


    Użytkownicy: LySyNizariJajcun, Wysuszony, Lufek2, Xych i wszystkich tych, którzy dalej widzą w regulaminie zakaz przelewania statystyk między kontami - proszeni są o kilkakrotne przeczytanie mojej powyższej wypowiedzi.

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KrQ
    Quote Originally Posted by LySyNizariJajcun
    Thorrief powinien dostac bana na swoja glupote w tej grze poznajemy ludzi i to dla nich gramy a nie dla siebie. Wogole nie widze sensu reguly zakazu oddawania stat gracze oddaja komus staty od kad tylko TC istnieje
    Kozak post jesteś najśmieszniejszym człowiekiem jakiego w życiu "widziałem" poznajesz ludzi?? to czemu podszywasz się pod innych graczy? i ostatnio mówiłeś o wygranej edycji a nie o poznawaniu ludzi A że nie widzisz sensu reguły oddawania stat, to nie dziwne, bo jesteś tak ograniczony że umiesz bić tylko sam siebie w 5 edycji Ci tak dobrze nie szło jak był zakaz multi i kiedyś się nie oddawało stat.

    Dalej ktoś jeszcze napisał pare głupot. Każdy kto uważa że multi jest dobre, jest idiotą i to że jest dozwolone wcale nic nie da ekipie TC, bo jest 1 gracz i 50 kont. Myślicie że na każde 50 kupi credo? <hahaha> Mogą tylko na tym tracic, bo trzeba stawiać nowe serwery bo są lagi, które tworzą KUKŁY płaczecie że 10 minut robi się rabunek, a nie pomyśleliście, że sami tą sytuację robicie?
    Tak masz racje w 5 edzie za dobrze mi nie szlo bo nie gralem
    Mowie o normalnych ludziacvh ktorych poznalem typu Niz Lysy przem shobo itd a nie o jakis lapsach z ka czy kij wie skad

    Thor ja to zrozumialem czy ja napisalem gdzies ze niemozna kukiel robic? zakaz oddawania kont= wielu ludzi przez to moze tylko dostac nieszlusznie bana ;D

  3. #23
    Guest

    Default

    Thorrief Ty masz problemy z samym Soba juz nawet . Nie widzisz i nie rozumisz co piszesz . Sam napisales PRzlewanie / oddawanie Czyli na jedno wychodzi o lool pisac i nie wiedziec co pisac kataklizm

  4. #24
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by wysuszony
    Thorrief Ty masz problemy z samym Soba juz nawet . Nie widzisz i nie rozumisz co piszesz . Sam napisales PRzlewanie / oddawanie Czyli na jedno wychodzi o lool pisac i nie wiedziec co pisac kataklizm
    Bardzo proszę o cytat tej mojej feralnej wypowiedzi w której napisałem "PRzlewanie / oddawanie".


    @LySyNizariJajcun - napisałeś, cytuję: "nie widze sensu reguly zakazu oddawania stat". A nikt Ci nie zabrania "oddawania stat".

  5. #25
    Guest

    Default

    Przeciez pisze wyrażnie, że tylko nie można oddawać konta komuś ale przelewac można normalnie. Ale jeśli ktos bedzie na swoim koncie i dawał stały i tak mi zleje to też ban?

  6. #26
    Guest

    Default

    Thorrief, w oddawaniu konta chodzi przede wszystkim o staty i kasę, Nikt nie bierze cudzego konta by nabić tam jeszcze troszkę respektu. Konta się bierze by przelać staty i kasę na swoje konto.
    Chyba, ze ty widzisz inny sens oddania komuś konta.

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PiEkArPoWrAcA
    Przeciez pisze wyrażnie, że tylko nie można oddawać konta komuś ale przelewac można normalnie. Ale jeśli ktos bedzie na swoim koncie i dawał stały i tak mi zleje to też ban?
    Niby czemu miałby być ban?

    Quote Originally Posted by Smagul
    Thorrief, w oddawaniu konta chodzi przede wszystkim o staty i kasę, Nikt nie bierze cudzego konta by nabić tam jeszcze troszkę respektu. Konta się bierze by przelać staty i kasę na swoje konto.
    Chyba, ze ty widzisz inny sens oddania komuś konta.
    Prościej tego napisać już chyba nie potrafię:
    1. MOŻNA oddawać staty;
    2 NIE MOŻNA oddawać kont. W JAKIMKOLWIEK celu.

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Thorrief
    Quote Originally Posted by PiEkArPoWrAcA
    Przeciez pisze wyrażnie, że tylko nie można oddawać konta komuś ale przelewac można normalnie. Ale jeśli ktos bedzie na swoim koncie i dawał stały i tak mi zleje to też ban?
    Niby czemu miałby być ban?



    Quote Originally Posted by Smagul
    Thorrief, w oddawaniu konta chodzi przede wszystkim o staty i kasę, Nikt nie bierze cudzego konta by nabić tam jeszcze troszkę respektu. Konta się bierze by przelać staty i kasę na swoje konto.
    Chyba, ze ty widzisz inny sens oddania komuś konta.
    Prościej tego napisać już chyba nie potrafię:
    1. MOŻNA oddawać staty;
    2 NIE MOŻNA oddawać kont. W JAKIMKOLWIEK celu.
    Nie wiem dlatego sie pytam
    Czyli można oddać komuś konto żeby osoba zlala sobie staty? Zaczynam sie gubic

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PiEkArPoWrAcA

    Czyli można oddać komuś konto żeby osoba zlala sobie staty? Zaczynam sie gubic
    Można "przelewać staty",wysuszony wprowadził swoim tłumaczeniem ,"interpretacją " w błąd.
    Nie możesz tylko oddać komuś swoich kont.
    Dogłębnie tłumacząc nie możesz ofiarować innej osobie swojego konta , bo użyczyć chyba na chwilkę można.

  10. #30
    Guest

    Default

    Troche niepotrzebny chyba punkt regulaminu skoro i tak jak ktoś bedzie chciał oddać konto to bierzesz staty to poprosisz żeby szybko poatakował i zlejesz staty na siebie chyba, że sie myle.

    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •