Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 46 of 46
  1. #41
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LySyNizariJajcun
    Quote Originally Posted by KrQ
    Quote Originally Posted by LySyNizariJajcun
    Thorrief powinien dostac bana na swoja glupote w tej grze poznajemy ludzi i to dla nich gramy a nie dla siebie. Wogole nie widze sensu reguly zakazu oddawania stat gracze oddaja komus staty od kad tylko TC istnieje
    Kozak post jesteś najśmieszniejszym człowiekiem jakiego w życiu "widziałem" poznajesz ludzi?? to czemu podszywasz się pod innych graczy? i ostatnio mówiłeś o wygranej edycji a nie o poznawaniu ludzi A że nie widzisz sensu reguły oddawania stat, to nie dziwne, bo jesteś tak ograniczony że umiesz bić tylko sam siebie w 5 edycji Ci tak dobrze nie szło jak był zakaz multi i kiedyś się nie oddawało stat.

    Dalej ktoś jeszcze napisał pare głupot. Każdy kto uważa że multi jest dobre, jest idiotą i to że jest dozwolone wcale nic nie da ekipie TC, bo jest 1 gracz i 50 kont. Myślicie że na każde 50 kupi credo? <hahaha> Mogą tylko na tym tracic, bo trzeba stawiać nowe serwery bo są lagi, które tworzą KUKŁY płaczecie że 10 minut robi się rabunek, a nie pomyśleliście, że sami tą sytuację robicie?
    Tak masz racje w 5 edzie za dobrze mi nie szlo bo nie gralem
    Mowie o normalnych ludziacvh ktorych poznalem typu Niz Lysy przem shobo itd a nie o jakis lapsach z ka czy kij wie skad

    Thor ja to zrozumialem czy ja napisalem gdzies ze niemozna kukiel robic? zakaz oddawania kont= wielu ludzi przez to moze tylko dostac nieszlusznie bana ;D
    i mamy klasyczny problem podczas wspoldzielenia kont: do kogo ja teraz kurwa pisze??? 3 rozne osoby pod jednym nickiem...To pisal jajcun lysy czy nizar?? Bo jak mi ktorys napisze ze to nizari "nie gral" (haha) w 5tej edzie to zarzuce mu logiem z gg albo PM z forum jak mi dupe lizal zeby wziac go do Saints.
    Taka mala prosba jak juz pare osob wspoldzieli konto to niech chociaz na forum pisza ze swojego nicka. No chyba ze w realu tez ktos przedstawia sie jako Marian Jerzy Stefan Batory Jozef da Silva de Pedro da Souza. Kuwa panowie (i panie) - badzmy powazni

    Wracajac do pierwszej wypowiedzi Lysegonizariegojajcuna czy jak im tam:

    Przeciez tacy jak nizari to graja nie po to zeby poznac ludzi, ale po to zeby poznac kolejnych frajerow ktorym zajebie konto/przeleje staty/przekreci na pare(set) kredo. Wspoldzielcie dalej konta... Rozpowiadajcie wkolo jaka zajebista wspolpraca jest miedzy wami...Edycja - dwie i bedzie widac watek jak nie tu to na orgu jak to osoba XXX (z nicka AAAXXXYYY) wystawil konto Rumunom/brazylom/grekom/murzynom/zoltym/zielonym za zapa do gangu ktory jest aktualnie na 1szym miejscu. No a potem standardowo taka osoba bedzie wrzucac na adminow ze daja bany za darmo albo nie tym co trzeba i tylko czekac jak pojawi sie wzmianka o teorii spiskow i GTW (grupie trzymajacej wladze) i jak kurwa znam zycie to pewnie znowu bedzie wina Saints ha.

    Co do roznicy miedzy przelewaniem stat a oddawaniem kont:

    Kiedy oddasz/sprzedasz konto jaka jest gwarancja ze nie pojdziesz za niedlugi czas do adminow z tekstem: zajebali mi konto!! Mialem XXX stat i XXX hery i jeszcze wiecej respa ale wlamali mi sie na konto!! o jaa zrobcie cos!
    Prawidlowo ze jest zakazana taka praktyka. Przeciez gdy przelewasz staty to logujesz sie z 1go IP. Jesli sprzedasz/oddasz konto to ktos loguje sie z innego. Admini teraz maja prawo (patrzac na IP) powiedziec: nikt nie kazal sprzedawac konta. Odciaza sie ich od czesci zbednych spraw i zajma sie ulepszeniem zasad gry, szybkoscia serwerow etc.
    Gorzej jak konto zostanie skradzione. Sprzedal czy na prawde mu zajumali?? Na to tez jest jednak sposob. Mozna w pewien sposob wykryc czy konto skradziono czy zostalo oddane dobrowolnie. Nie opisze jednak w jaki sposob (kto umie myslec to wie jak).

    Tyle z mojej strony. Po pijaku zawsze wlacza mi sie nawinka i faza na dlugie posty hehe.

    Pozdro

  2. #42
    Guest

    Default

    jakbys byl trzrzwy to bys raczej zrozumial kto pisal ztamtego konta ;D

  3. #43
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KutasWPizdzie
    jakbys byl trzrzwy to bys raczej zrozumial kto pisal ztamtego konta ;D
    Lepiej nie pisz, bo na forum zabronione jest używanie języka obraźliwego i wulgarnego.

  4. #44
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Thorrief
    Quote Originally Posted by KutasWPizdzie
    jakbys byl trzrzwy to bys raczej zrozumial kto pisal ztamtego konta ;D
    Lepiej nie pisz, bo na forum zabronione jest używanie języka obraźliwego i wulgarnego.
    A ty ssij pale

  5. #45
    Guest

    Default

    on jest żałosny...

  6. #46
    Guest

    Default

    ludzie nie macie sie juz czego czepiac, szukacie najmneijszych bledow zeby tylko osmieszyc adminow i wytkac im bledy. Sami jestescie pewnie nie lepsi. Gdyby nie bylo Thorriefa to niewiadomo czy wogole TheCrims bylo by w polskiej wersij wiec uspokoujcie sie i grajcie sobie spokojjnie to tylko gra!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •