Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 104

Thread: bv Serbane

  1. #41
    Guest

    Default

    Am o intrebare, azi pe la ora 13:30 am raspuns la o intrebare facuta de EchipaRacheta in topicul Intrebari simple/Raspunsuri simple, as vrea sa stiu dece nici intrebarea nici raspunsul numai exista asta. In acum cateva zile zicea Kartusica ca se poate sterge sau modifica un topic sau o parte din el, bun inteleg asta in cazul in care e scris ceva care ar putea ofensa pe cineva, dar era legat intocmai de acel topic si putea ajuta si pe altcineva raspunsul.
    Astept raspuns.

  2. #42
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    Am o intrebare, azi pe la ora 13:30 am raspuns la o intrebare facuta de EchipaRacheta in topicul Intrebari simple/Raspunsuri simple, as vrea sa stiu dece nici intrebarea nici raspunsul numai exista asta. In acum cateva zile zicea Kartusica ca se poate sterge sau modifica un topic sau o parte din el, bun inteleg asta in cazul in care e scris ceva care ar putea ofensa pe cineva, dar era legat intocmai de acel topic si putea ajuta si pe altcineva raspunsul.
    Astept raspuns.
    Erau intrebari puse la misto. ). unii fac posturi fara niciun inteles ( vezi eickel mai sus). Si adminii nu fac nimic. Il vrem si pe Vash admin.

  3. #43
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by thelast1 View Post
    Erau intrebari puse la misto. ). unii fac posturi fara niciun inteles ( vezi eickel mai sus). Si adminii nu fac nimic. Il vrem si pe Vash admin.
    Ca era pus la misto sau nu, i.am raspuns, dar nu inteleg dece a sters...raspunsul putea sa ramana pentru altii ca sa numai deschida alte topicuri...

  4. #44
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Ok ca sa lamuresc inca o data, nu sunt aici sa dau justificari de ce inchid sau nu un topic. Explicatii si justificari pentru actiunile mele voi da celor in masura sa mi le solicite. Am vrut sa va explic ce inseamna sa moderezi un forum pentru a pune capat neintelegerilor. Asa cum ma asteptam a fost in zadar sa fac asta. Daca nu va convine aceasta situatie nu va obliga nimeni sa fiti aici. Daca doriti sa postati aici trebuie sa acceptati regulamentul.
    Ceea ce faceti in acest moment incalca regulile referitoare la harturire. Ca sa fiu foarte clara si pentru cei care nu au citit regulamentul, hartuirea se refera si la membrii TC Crew.
    Daca aveti ceva sa imi reprosati veniti cu argumente clare si dovezi clare ca am facut ceva ce nu aveam dreptul sa fac.
    Acesta este un avertisment si este ultimul. Daca continuati cu aceasta atitudine topicul va fi inchis si veti avea ban.

  5. #45
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SerbanRulz View Post
    Repet: Topicurile sunt urmarite,cand exista deviatii de la subiect ...nu inchidem direct topicul ...lasam/urmarim replay-urile date, iar cand situatia "scapa din control" atunci inchidem topicul!!! Precum a specificat si Kartushika,linisteste-te ca nimeni nu se trezeste dimineatza si se apuca sa stearga/editeze/inchida topicuri fara nici un motiv anume !!!

    ps:EchipaRacheta/Vash/Grudge incercati sa nu faceti dublu post,iar restu nu va abateti de la subiect ...
    si daca fac dublu post ce?

    Quote Originally Posted by Kartusica View Post
    Ok ca sa lamuresc inca o data, nu sunt aici sa dau justificari de ce inchid sau nu un topic. Explicatii si justificari pentru actiunile mele voi da celor in masura sa mi le solicite. Am vrut sa va explic ce inseamna sa moderezi un forum pentru a pune capat neintelegerilor. Asa cum ma asteptam a fost in zadar sa fac asta. Daca nu va convine aceasta situatie nu va obliga nimeni sa fiti aici. Daca doriti sa postati aici trebuie sa acceptati regulamentul.
    Ceea ce faceti in acest moment incalca regulile referitoare la harturire. Ca sa fiu foarte clara si pentru cei care nu au citit regulamentul, hartuirea se refera si la membrii TC Crew.
    Daca aveti ceva sa imi reprosati veniti cu argumente clare si dovezi clare ca am facut ceva ce nu aveam dreptul sa fac.
    Acesta este un avertisment si este ultimul. Daca continuati cu aceasta atitudine topicul va fi inchis si veti avea ban.
    ce hartuire? tu nu esti in toate mintile ) de ce ma ameninti cu ban? ca am intrebat ceva , ca vreau sa stiu unele chestii..ca vorbesc ceva ce nu iti convine?
    Last edited by Kartusica; 02-06-2010 at 09:50 PM. Reason: Post dublu

  6. #46
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Daca nu stiai este ceva absolut normal atunci cand postezi pe un forum sa nu faci acest lucru. Este interzis pe toate forumurile, iar aici nu ma refer doar la TC. Chiar nu stiai acest amanunt elementar?

    Asa cum am mai repetat de nenumarate ori nu esti in stare sa ataci subiectul discutiei si ataci persoana? Ai intalnit in raspunsurile mele ceva care sa te jigneasca?
    Last edited by Kartusica; 02-06-2010 at 09:49 PM.

  7. #47
    Guest

    Default

    in toate posturile, in afara de ultimul al echipei racheta, s'a folosit pluralul "voi", voi = crew'ul. nu a atacat nimeni pe nimeni personal, mada da e curios cum de ai luat'o asa personal

  8. #48
    Guest

    Default

    In loc sa va certati aiurea, mai bine ii ajutati cu credite pe baietii din top si asa aveti prea multe ;]
    Last edited by GangStarsRullz; 02-07-2010 at 10:00 AM.

  9. #49
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SkOrpiOnuRoxx2 View Post
    In loc sa va certati aiurea, mai bine ajutati cu credite pe baietii din top si asa aveti prea multe ;]
    Da scorp ai dreptate si asa suntem cam saraci

  10. #50
    Guest

    Default

    Da, ar trebui ajutati baietii care joaca la top. Insa cu sfaturi, sugestii etc. M-ati inteles?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •