Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 104

Thread: bv Serbane

  1. #61
    Guest

    Exclamation

    Incercati sa nu va abateti de la subiect ...

  2. #62
    Guest

    Default

    Adica de la "felicitari" =))

  3. #63
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NssC View Post
    Nu ma mai propuneti nici in gluma daca nu vreti sa va faceti dusmani in randul celor sus pusi .
    eu cand te-am propus pe tine, am stiut ce spun. stii cum e.. dai sutica si intrii tu. ). glumeam. oricum, daca la Alex, Mihai, Oszkar nu s-a gandit nimeni ca ar fi o idee buna sa le propuna un loc in crew, macar cu tine sa incercam )

  4. #64
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    eu nu beau cafea ... si tot am citit - ioakime
    Tu nu ai ce face ma.. citeam si eu inainte, nu de alta, dar scrie frumos.. dar scrie acelasi kkt de ani. Mai bine citesc instructiuni de folosire de la ce am la indemana.


    Felicitari nea' mod nou pt ca stai si iei credite.. asta sa nu deviez de la subiect.
    Sanatate.

  5. #65
    Guest

    Thumbs down

    Ma capat pe tine te.au avertizat macar , eu am propria primit 4puncte penalizare pentru hartuire si nu are rost sa cer detalii, desi poate m.au avertizat sa imi tin gura ca vorbesc ce nu le convine.Am 2 intrebari:
    Daca un modelator nu are timp pentru a face ceea ce este platit sa faca, dece mai este in crew? ? ?
    Daca s.ar face o selectie si ar vota jucatorii, care moderator si.ar mentine propria pozitie? ? ?
    Last edited by vash; 02-09-2010 at 07:49 AM.

  6. #66
    Guest

    Default

    nu conteaza ce credem noi mai Vash...si e mai bine asa,lasa`i in lumea lor,in ''sefia'' lor ca in realitate oamenii astia sunt praf..te asigur eu

  7. #67
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    Ma capat pe tine te.au avertizat macar , eu am propria primit 4puncte penalizare pentru hartuire si nu are rost sa cer detalii, desi poate m.au avertizat sa imi tin gura ca vorbesc ce nu le convine.Am 2 intrebari:
    Daca un modelator nu are timp pentru a face ceea ce este platit sa faca, dece mai este in crew? ? ?
    Daca s.ar face o selectie si ar vota jucatorii, care moderator si.ar mentine propria pozitie? ? ?
    Pentru informarea ta moderatorii nu sunt platiti iar selectia moderatorilor nu se face prin votul jucatorilor. Pur si simplu asa stau lucrurile. Incearca sa te mentii pe subiectul acestui topic. Ai facut un topic pentru felicitari iar in el postezi cu totul altceva. Daca continui asa il voi inchide.
    Last edited by Kartusica; 02-09-2010 at 09:22 AM.

  8. #68
    Guest

    Wink

    Quote Originally Posted by Kartusica View Post
    Pentru informarea ta moderatorii nu sunt platiti iar selectia moderatorilor nu se face prin votul jucatorilor. Pur si simplu asa stau lucrurile. Incearca sa te mentii pe subiectul acestui topic. Ai facut un topic pentru felicitari iar in el postezi cu totul altceva. Daca continui asa il voi inchide.
    Ai dedus gresit...am facut topicul ca playeri sa isi dea cu parerea despre moderatorii acestei tari si despre faptele lor, deci nu sunt offtopic si nici nu hartuiesc pe nimeni daca asta insinuezi, doar niste pareri carora vad ca nu vreti nici sa stiti dar sa si le puneti in aplicare.
    Din cate stiu eu hartuire=agresarea unei persoane pentru ca a facut un lucru desi agresorul nu are dovezi.
    Noi avem si dovezi si martori, nu vreti sa raspundeti deschis pentru ca ati putea fi trasi la raspundere, cat despre plata voastra am inteles ca luati 100credite pe saptamana.

  9. #69
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    In ultimul timp chiar m-am intrebat de unde aceasta furie, ura si adversitate impotriva noastra. De curand am si aflat raspunsul. Se pare ca, domniilor voastre, putin va pasa in fapt de activitatea moderatorilor sau a mea sau a celor din TC Crew in general. Scopul in spatele acestei "miscari" de protest este "infiltrarea" unui om devotat voua (eventual chiar cineva din echipele ce reprezinta acum Romania in acest joc) pentru a va asigura cantitatea necesara de credite pentru a juca.

    Se pare ca asta este adevaratul scop, voi de fapt nu dati doi lei pe forum. Vreti credite, si vreti un om de-al vostru in TC Crew (de unde si sloganul Nssc presedinte, Nssc admin, viva Nssc si asmd). Ca sa nu credeti ca am inventat asta, voi cita din memorie mesajul. Suna cam asa:

    "Oricum ne bagam noi omul nostru ca avem nevoie de credite, iar tu de plecat tot pleci, avem noi grija de asta."

    Toata treaba cu Serban nu a fost decat impusul de care aveati nevoie, iar ce s-a intamplat in ultimele doua saptamani nu poate decat sa confirme acest lucru. Mai ales cu posturi de genul:

    Quote Originally Posted by SkOrpiOnuRoxx2 View Post
    In loc sa va certati aiurea, mai bine ii ajutati cu credite pe baietii din top si asa aveti prea multe ;]
    Quote Originally Posted by tanatos4kill View Post
    Da scorp ai dreptate si asa suntem cam saraci
    Ei bine, daca asta stau lucrurile, atunci imi voi adapta atitudinea ca atare. Va doresc succes in aceasta incercare absolut penibila. Veti avea nevoie.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  10. #70
    Guest

    Default

    v-a ginit kirk , acum ati belit-o !!!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •