Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 104

Thread: bv Serbane

  1. #21
    Guest

    Default

    zici tu serbane? ))

  2. #22
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Da. Topicurile pot fi redeschise doar in cazuri exceptionale. Asta deoarce noi membrii TC Crew suntem o echipa si trebuie sa actionam ca o echipa. Adica sa ne respectam munca.

    bai esti fantastica...lasa-ma cu regulile astea, ca si atunci se inchidea un topic dupa bunul plac,ca si acum..cu sau fara reguli!!! si negi ca special ati lasat topicul deschis sa isi faca lumea de cap? pai esti rupta de realitate daca negi si faptul ca tu sau kirk ati deschis iar topicul sa mai zica ceva bunul tau prieten Neo... de ce zic astea? poate citeste careva care nu stie care-i treaba cu voi...
    Intamplarile despre care vorbesti au avut loc cu 2 ani in urma, asa ca imi cer scuze daca nu imi amintesc cu exactitate fiecare amanunt. Tot ceea ce imi amintesc referitor la Neo este ca a fost un jucator care deseori depasea limitele. A fost banat de mai multe ori pe forum. In una in aceste ocazii a venit si si-a cerut scuze public celor pe care ii jignise. Din cate imi amintesc fusese un caz din acesta de scandal in care si el jignise si la randul lui si el fusese jignit. Chiar daca il consider un prieten asa nu m-a impiedicat sa ii inchid/sterg topicuri atunci cand a depasit limitele si sa il banez. Cred ca ai vazut asta si in cazul altor prieteni pe care ii am. Iti amintesti cam de cate ori a fost banat Trenul? Si el este un prieten bun al meu, dar asta nu inseamna ca i-am permis sa incalce regulamentul.

  3. #23
    Guest

    Default

    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ok

  4. #24
    Guest

    Default

    Deci pot sa zic ca sa deviat de la subiect un pic ?? :-s

  5. #25
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Pai sincer nu aici trebuia sa se ajunga? Care era scopul topicului astuia decat sa se redeschida un subiect de scandal? Fii sincer macar acum

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kartusica View Post
    Pai sincer nu aici trebuia sa se ajunga? Care era scopul topicului astuia decat sa se redeschida un subiect de scandal? Fii sincer macar acum
    am vrut sa arat ca moderatorii au inceput sa fie activi iar asta dupa o lunga pauza si vad ca macar tu ai inceput sa mai fi on... nu ca altii... nu fac nume (grudge) fara suparare a trecut cam 1 an de cand am inceput sa urmaresc forumul si de nu stiu daca l.am vazut sa raspunda sau sa faca ceva mai mult de 5-6 ori.
    Trage si tu concluzia

  7. #27
    Guest

    Default

    Daca crezi ca am vrut sa fac scandal te inseli rau si ma subestimezi nu e chiar genu meu sa deschi topicuri fara sa aibe sens, daca acesta va fi inchis inseamna ca nu mai este "democratie" pe forum, m-am uitat bn in regulament si nu am incalcat nici o regula(nu e spam pentru ca nu fac topicuri in fiecare zi, nu injur si nu agresez pe nimeni spun doar adevarul).
    Daca crezi ca acest topic este impotriva unei reguli astept sa imi raspunzi cu motivarea si cu o avertizare
    Multumesc inca odata

  8. #28
    Guest

    Default

    nici eu nu imi aduc aminte cazul lui neo in special, dar stiu sigur ca metoda asta s'a folosit, mada. topicuri inchise erau redeschise doar pentru ca.. cineva sa mai posteze odata. si nu de putine ori s'a intamplat ca oameni din crew sa posteze in topicuri inchise. probabil era mai simplu cand jucatorii nu aveau drept la replica. aminteste'ti ca la vremea respectiva m'am certat si eu de cateva ori cu voi pe tema asta.

    nu incerca sa stergi ce a fost, ca daca mai intra 5 jucatori vechi toti vor confirma chestia asta. poti in schimb sa ne dai asigurari ca nu se va mai intampla

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    Ai fak bn ma Serban k ai intrat in crew... vad k aqm se tem sa ramana fara lucru altii si sau pus pe trb
    de mult nu se mai vede cv activitate pe forumul romanesc (inafara de kirk care rapunde la intrebari si inchide off topicuri).
    bine punctat .

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ando View Post
    nici eu nu imi aduc aminte cazul lui neo in special, dar stiu sigur ca metoda asta s'a folosit, mada. topicuri inchise erau redeschise doar pentru ca.. cineva sa mai posteze odata. si nu de putine ori s'a intamplat ca oameni din crew sa posteze in topicuri inchise. probabil era mai simplu cand jucatorii nu aveau drept la replica. aminteste'ti ca la vremea respectiva m'am certat si eu de cateva ori cu voi pe tema asta.

    nu incerca sa stergi ce a fost, ca daca mai intra 5 jucatori vechi toti vor confirma chestia asta. poti in schimb sa ne dai asigurari ca nu se va mai intampla

    n`ai cu cine mai andone ))

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •