Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 104

Thread: bv Serbane

  1. #31
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    din oceanu pacific a iesit un peste mic )
    atatea certuri pentru ce ?

  2. #32
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    din oceanu pacific a iesit un peste mic )
    atatea certuri pentru ce ?
    Daca erai mai activ si mai atent poate iti dadeai seama si singur
    Cu asta ai mai demonstrat odata cat te intereseaza sa moderezi acest forum
    Nu mi.o lua in nume de rau

  3. #33
    Guest

    Default

    Si daca era grudge pe forum si daca nu era.. certuri tot erau, si nu conteaza DE CE se cearta.. ci pentru ce

  4. #34
    Guest

    Wink

    Quote Originally Posted by ronson View Post
    Si daca era grudge pe forum si daca nu era.. certuri tot erau, si nu conteaza DE CE se cearta.. ci pentru ce
    Nu am facut topicu asta pentru cearta.Asta nu inseamna ca daca exista certuri cu sau fara moderatori ei nu trebuie sa intre si sa faca munca lor, daca tu te duci si muncesti iti da bani da daca stai acasa nu cred ca mai primesti ceva.
    Dece nu se platesc moderatorii dupa cum isi fac treaba? ? Ar mari activitatea pw forum si pe joc.

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ronson View Post
    Si daca era grudge pe forum si daca nu era.. certuri tot erau, si nu conteaza DE CE se cearta.. ci pentru ce
    Si daca era Grudge pe forum si daca nu era, tot era degeaba. Il vrem pe Nssc moderator. punct.

  6. #36
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    viva nssc )

  7. #37
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    acum ma uitam pe un topic mai vechi, era bine cand primeai credite gratis mey vash? habar n-am cine esti, nici ca m-ar interesa daca vrei locu meu pur si simplu zi asta nu ma mai fute pe la spate.(aici nu am vorbit urat era doar o exprimare din armata
    topicu asta e deschis sa inteleg ca te oftici ca e serban moderator?
    felicitari serban inca o data.
    in rest liniste si pace.



    Ps viva nssc

  8. #38
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    acum ma uitam pe un topic mai vechi, era bine cand primeai credite gratis mey vash? habar n-am cine esti, nici ca m-ar interesa daca vrei locu meu pur si simplu zi asta nu ma mai fute pe la spate.(aici nu am vorbit urat era doar o exprimare din armata
    topicu asta e deschis sa inteleg ca te oftici ca e serban moderator?
    felicitari serban inca o data.
    in rest liniste si pace.



    Ps viva nssc
    lol )) nu am vrut si nu vreau locu nimanui si nici nu mam ofticat ca serban este moderator chiar din contra, de cand a intrat el in crew este mai multa activitate si din partea lui si din partea voastra in ce priveste creditele date a fost o decizie a ta nu tea obligat nimeni sa le dai, in ceea ce priveste limbajul tau nu ma intereseaza absolut deloc desi puteai sa eviti.
    PS in ceea de priveste demisia ta nu ma incalzeste.
    Da as vrea sa fiu moderator, macar eu sunt sincer si as vrea sa ajut pe cineva dedicand o parte din timpu si "experianta mea altora"
    Last edited by vash; 02-06-2010 at 04:02 PM.

  9. #39
    Guest

    Default

    mare problema cu jocul asta .. of of) =))

  10. #40
    Guest

    Default

    Repet: Topicurile sunt urmarite,cand exista deviatii de la subiect ...nu inchidem direct topicul ...lasam/urmarim replay-urile date, iar cand situatia "scapa din control" atunci inchidem topicul!!! Precum a specificat si Kartushika,linisteste-te ca nimeni nu se trezeste dimineatza si se apuca sa stearga/editeze/inchida topicuri fara nici un motiv anume !!!

    ps:EchipaRacheta/Vash/Grudge incercati sa nu faceti dublu post,iar restu nu va abateti de la subiect ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •