Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Default Problem ze starym kontem

    Witam. Grałem w the crims około rok temu i miałem swoje konto, nick JurasWigor. Ostatnio nudziłem się więc postanowiłem się zalogować lecz nie udało mi się to. Próbowałem różne hasła i nic. Próbowałem również wysłać ten kod aktywacyjny na pocztę ale pokazuje, że niby zła poczta chociaż nie jest to możliwe ponieważ mam w niej maile w których jest nick JurasWigor. Chciałbym tutaj poprosić o pomoc administracji w odzyskaniu mojego starego konta ponieważ zależy mi. Możliwe jest również, iż nick zmieniłem ale nie potrafię sobie dokładnie przypomnieć. Kilka osób tam może potwierdzić, że to ja jak będą jakieś problemy.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Nieaktywne konta są kasowane po jakimś czasie, żeby nie zaśmiecały serwerów. Spróbuj się zarejestrować na tymże nicku raz jeszcze...
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  3. #3
    Guest

    Default

    A nie wiecie gdzieś po jakim czasie są usuwane, i czy nie ma możliwości przywrócenia takiego konta?

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Bodajże 6miesięcy ?
    Przywrócenia nie ma opcji, raczej
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Lukipuki007 View Post
    Bodajże 6miesięcy ?
    Przywrócenia nie ma opcji, raczej
    Nie jest to do końca prawda, ostatnio usuwają coraz częściej, aczkolwiek konto kasowane jest faktycznie po 6 miesiącach nieaktywności

  6. #6
    Guest

    Default

    No to w końcu przywrócenie konta jest możliwe czy też nie?

  7. #7
    Guest

    Default

    Nie. Jest to niemożliwe.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Jeśli myślisz że tu chodzi o zły nick to spróbuj znaleśc swój wpis w księdze któregoś z graczy, po wejściu w swój profil zobaczysz swój nowy nick, albo otrzymasz wiadomośc ze uzytkownik nie istnieje, wtedy nie da sie już pomóc. Jeśli Ci sie nie uda, a nadal twierdzisz ze to wina złej nazwy użytkownika to napisz do supportu, moze po potwierdzeniu ze jestes włascicielem konta Ci pomogą.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •